Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ausztriába szeretnék kimenni...

Ausztriába szeretnék kimenni később dolgozni, vélemények?

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok jelenleg, de lehet, hogy majd nyáron vagy szünetben kicsit kimennék, mégis megtapasztalni milyen kint.(Itthon már dolgoztam) Németül beszélek, ha nem is annyira folyékonyan, de értem őket és talán ők is engem, angol annyira nem megy, de azért azt is tanulok.

Mivel nincsen végzettségem, gondolom ilyen konyhai mithelfer vagy valami hasonló lehetnék.(persze nem ez az életcélom)

Megírtam már az önéletrajzomat, de most a motivációs levéllel küzdök, neten többet is találtam, csak mivel én nem vagyok aktív dolgozó, egyik sem illik rám. Esetleg valami ötletetek lenne, hogyan tudnám összerakni?

És még annyi, hogy Ausztriába mennyire keresettek a fiatalok? 19 éves vagyok.

[Ha van olyan, aki kint dolgozik/dolgozott és szívesen leírná a tapasztalatait, akkor írhatna egy pm-et]


2013. nov. 4. 16:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!