Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy tanárnő...

Mennyit keres egy tanárnő (általános iskolában tanitó), és egy orvos (nőgyógyász)?

Figyelt kérdés
arra lennék kíváncsi hogy mennyit keresnek. mert a munkanélküli központba olvastam hogy állást hirdettek orvosnak 120.000ft!!!!!!ez nevetséges!annyi felelősség van anyakukon. azon kivűl kérdem,hogy magánrendelését nem számolom bele.
2009. nov. 15. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Bruttó 120 ezer, tehát nettó 90 ezer. 8 év egyetem után.
2009. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

borzasztó!!!!!!!kereshetnének jobban is:(((((


De amugy mindkettőre gondoltál vagy melyikre:) köszi a választ

2009. nov. 15. 19:53
 3/9 anonim válasza:
Én 22 éve tanítok, nettó 100 ezret viszek haza.
2009. nov. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az orvosra gondoltam.
2009. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a hét csütörtökön ezért tüntettek az orvostanhallgatók, mert a 6 év egyetem után a rezidens évek alatt 90ezret, míg további 3 év szakosodás után 125ezret keresnek heti 60-70 óra munka mellett (az ügyeletet se felejtsük).

Ez még a magyar bérviszonyokhoz képest is szánalmas, bezzeg Hunvald a dutyiban is 8 millát kapott, a fejenként 100 milliós BKV-s végkielégítésekről pedig ne is beszéljünk...

2009. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért, a tűzoltóknál milyen volt a 415 Ft-os órabér? A mekibe többet lehet keresni...
2009. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát elég szánalmas ez a magyarország!!!!!! E téren!!!!!!!!



borzasztó!!!!!4

2009. nov. 15. 22:04
 8/9 anonim válasza:
26%
az én ismerőseim között is vannak tanárok illetve orvosok...a tanitónő havi 190 Ft-ot visz haza.. a doki pedig majdnem ennyit....mégsem láttam még soha de soha olyan tanárt és orvost sem, aki hogy úgymondjam:"le lett volna amortizálva"...mindnek van autó,lakás,nem is akármilyen...szal nem értem...de az tény, hogy ezek nem a rendes fizetésükből vannak...nyilván ők is "másodállásban" keresik meg a nyaralást és a luxus életszinvonalat...ennyi
2009. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én általános iskolai tanárnő vagyok, mellette megint egyetemet végzek, és a fizetésem nem lépi át a 89000 forintot. Ez így igaz.

Ezért tanultam annyi éven át, ezért a nagy felelősség, mert ugye a gyerekekkel bármikor bármi megtörténhet.

Nem ismeri tel az ország a munkánkat. Még jó, hogy szívből dolgozunk.

Arról a sok-sok fizetetlen hétvégi továbbképzésről már nem is beszélve.

2009. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!