Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-sek, munkáltató szemében...

HR-sek, munkáltató szemében pozitív vagy negatív dolog ha az önéletrajzomban az szerepel hogy 2 évig online pókerből éltem?

Figyelt kérdés
Elég rossz a megítélése az online pókernek, nem szeretek hazudni, de fogok ha muszáj. Örülnék ha egy két HR-s írna néhány szót, persze jöhetnek más vélemények.

2013. nov. 7. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nagy negatívum, egyből arra következtetnek, hogy trógerkedtél két évig. Ne írd bele.
2013. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok HR-es, de tanultam önéletrajzírást és nem javasolnám, hogy beleírd.

Inkább írd azt, hogy önkéntes voltál. Ha megkérdezik miért, akkor kerestél munkát, de még nem találtál, addig szívesen segítettél időseknek/szomszédoknak kerti munkában/barkácsolásban vagy hasonlóban.

2013. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Ne írd bele. A játékszenvedély komoly addikció, és nem szeretnek függőket ex-függőket alkalmazni.

Utazás, beteg nagymama gondozása, önellátó gazdálkodás farmon... bármi mást.

2013. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gibraltáron előny bizonyos pozíciókban. Ha van pénzügyes és online gambling tapasztalatod, tökéletesen beszélsz angolul (spanyol előny de nem feltétel), akkor átküldhetem a recruit cégek listáját meg egy két céget, ahol van esélyed.

Otthon bele ne írd az önéletrajzodba, inkább azt mondd, hogy családi vállalkozásban segítettél, beteg nagymamit ápoltál, bármit csak ezt ne....

2013. nov. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mond hogy alkaidában voltál önkéntes, de végül elfogyott a poggyászatombomba így haza jöttél -.-
2013. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!