Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban több szakmai...

Önéletrajzban több szakmai gyakorlatot (IT terület) füllenteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28 éves vagyok, és kb már másfél éve nem találok rendes munkát. Műszaki informatikus mérnökaszisztens végzettségem van, de egyszerűen nem kapok munkát. Mindenhol jönnek az 1-5 év szakmai tapasztalattal. Eddig masszívan feketéztem, meg alkalmi infós melókból megvoltam tökéletesen. De elérkezett az idő egy normális munkát találjak. Lehet-e füllenteni az önéletrajzban gyakorlatot, diákmunkát, stb? Az új munkáltató mikor szokott utánanézni az ember "előéletének"? Tudom nem szép dolog ez, de én is pénzből élek... Gyakorlatom van, de ugye ezt nem tudom papírral igazolni.

2013. nov. 8. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Utána szoktak járni, egy telefonhívás az egész.


De miért hazudnál, ha amúgy is van gyakorlatod? Írd be szépen, akkor is, ha nem voltál bejelentve. Nekem is benne van, nincs abban semmi szégyellnivaló, te dolgoztál, te tapasztaltál a meló közben.

2013. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!