Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmondhatok előbb, ha ilyen...

Felmondhatok előbb, ha ilyen szerződésem van?

Figyelt kérdés

Szóval au pair-ként dolgozom. (ez nem bejelentett munka, egy családnál vagyok, vigyázok a gyerekekre besegítek a házimunkában stb...)


Van egy szerződésünk, ami egy oldalról lett kinyomtatva, ahol ilyen családokat lehet keresni.


A szerződés egy évre szól. Karácsonykor megyek haza, de nem szeretnék visszajönni. Lehet belőle valami bajom??

Természetesen mondanám a családnak, hogy nem jövök vissza, nem csak úgy lelépek/nék!


Kérlek titeket, hogy csak olyan írjon, aki biztosan tudja vagy volt már hasonló helyzetben!


Köszönöm előre is.



2013. nov. 12. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

99%, hogy semmi gondod nem lenne belőle, egyrészt mert nem bejelentett munka, másrészről meg pont nem fog egy külföldi család nagy gondot csinálni abból, hogy a magyar diáklány ünnepek után cseszik visszajönni, majd lesz helyetted 10 másik.


Amúgy nem ártott volna, ha legalább belinkeled ide azt a szerződést.

2013. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem cseszek visszamenni, de már egyszerűen nem tudom elviselni az itt eluralkodott helyzetet.


A szerződés az au pair world oldaláról lett kinyomtatva. Nem tudom belinkelni.


És köszönöm a választ!

2013. nov. 12. 19:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondod nem lehet belőle, én ugyanígy voltam, FR-ban, 3 nap alatt leforgása alatt jöttem el. :D
2013. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is! :)
2013. nov. 19. 09:17
 5/6 anonim válasza:
Semmi nem lesz belőle, én 1 hónapja felmondtam péntek du, péntek este már nem voltam a családnál:)
2013. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszi a választ! :)


Ha megkérdezhetem te miért jöttél el???


Itt már sejti a host család, hogy menni fogok illetve menni szeretnék.

2013. nov. 21. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!