Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Moziműsorok előtt, akik a...

Moziműsorok előtt, akik a vendégeket fogadják, valamint a jegyeket ellenőrzik, azokhoz hasonló munkakörbe milyen módon, hol tudnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán vagy ez olyan ismerős általi bejuttatáson alapuló dolog?
2009. nov. 17. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Jegyszedők, csak manapság nem öreg nyugdíjas mamikákat, hanem fiatal lányokat alkalmaznak.
2009. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

esetleg ruhatáros.


írni kell a moziknak, színházaknak önéletrajzzal együtt, hátha bejön a dolog. esetleg még könyvtáraknál is van ilyen munkakör.

2009. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
rengeteg iskolaszövetkezet foglalkozik ezzel, jóformán csak diákokat alkalmaznak, barátnőm is dolgozott így. ha iskolás vagy még van előnyöd, menj be bármelyik szövetkezethez és mondd el, hogy ezt szeretnéd csinálni. Ha ne vagy már iskolás, akkor szerintem bármelyik mozinál próbálkozhatsz. Szerintem menj be és kérdezd meg nincs e felvétel, jegyszedőként.
2009. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Már írtam a Palace Cinemas-nak, hogy van-e most aktuális állásajánlat, azt írták vissza, hogy nincs de az önéletrajzomat berakták az adatbázisukba.

Egyébként én is fiatal (20 éves) lány vagyok és diák. Iskolaszövetkezeteknél már nem "merek" próbálkozni.. Be vagyok az egyikbe regisztrálva de semmi normális munkát nem tudnak ajánlani, hát még ha ilyen kéréseim lennének h jegyszedő akarok lenni... ááá diákszövetkezet felejtős számomra..

2009. nov. 17. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nincs olyan állás, ahol napi 8 órában csak jegyet kell kezelni, mert eleve nincs annyi vetítés se. Szóval valószínűleg más dolgokat is osztanak majd rá, pl. be kell állni a pénztárgéphez vagy hasonlók.
2009. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!