Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem bírtam tovább elviselni a...

Nem bírtam tovább elviselni a munkahelyi körülményeket és felmondtam. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A következők miatt mondtam fel:

4 órára jelentett be a főnöknőm, de 10-12 órát dolgoztatott, persze túlóra és szabi nem volt. kb. 2-3 ember munkáját végeztem egyedül. Emellett folyamatosan megalázott, ordítozott mindenkivel, bent emiatt nagyon rossz volt a légkör, negatív volt nagyon. Már szombat reggel előre utáltam minden hétfőt, reggel pedig hányingerrel jártam be dolgozni a főnöknőm miatt. Remélem azért még vannak rendes munkahelyek is.



2013. nov. 6. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mennyit fizetett kp-ba?
2013. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
160 volt összesen nettó, ebből 120 kp
2013. nov. 6. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Máshol sem kapsz jobbat, attól félek :/ Max be lesz jelentve, igaz abyugdíjat egyébként sem biztos, hogy kapsz, mert addigra annyira felemelik a korhatárt, mert nem tudnak nyugdíjat adni.


De a munkakörülmények mindenhol hektikusak :s

2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Azt gondolom, hogy teljesen normális vagy. Én azokon csodálkozom, akik ilyen helyzetben képesek akár életük végéig kitartani. Egy életünk van, nem mindegy, hogyan töltjük. Drukkolok, hogy minél hamarabb olyan munkahelyre kerülj, ahol szívesen dolgozol! Nem lehetetlen dolog, kitartás! :)
2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem teljesen jó döntés, egy kiegyensúlyozottabb boldogabb élet sokkal többet ér még ha máshol teszem azt kevesebbet is kapsz ennél. Mondjuk más kérdés miyen könnyen találsz másik munkahelyet, ill. hogy az jobb lesz e.
2013. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%

Arra számíts hogy kb legalább fél évig nem lesz állásod és mehetsz közmunkára söprögetni, ahonnan nem engednek el interjúra és 37 nettó lesz a jövedelmed.


Teljesen jól döntöttél !

2013. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Azok, akik még nem dolgoztak ilyen helyen, nagyon könnyen ítélkeznek. Akik meg dolgoztak, vagy dolgoznak, és szajkózzák, hogy nincs jobb, ez van, azok meg megérdemlik a sorsukat. Nem, nem csak ilyen munkahelyek vannak, hidd el.
2013. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!