Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Motivációs levélbe érdemes...

Motivációs levélbe érdemes beleírni, hogy ugyan pályakezdő vagyok, de 16 éves korom óta minden nyáron dolgoztam diákmunkában?

Figyelt kérdés
Vagy ez nem érdekli őket, nem számít tapasztalatnak?
2013. nov. 14. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem számít. Főleg ha szakmai területen dolgoztál diákmunkát. Bár 16 éves diákmunkást én tescoba meg fagyisnál tudok elképzelni, de nem árt beleírni mindent.
2013. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mezőgazdasági segédmunkák voltak nagyrészt, ezért kérdezem. Tehát írjam bele? Mert ugyan pályakezdő vagyok, de dolgoztam már életemben.
2013. nov. 14. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, de en kihagynam az ugyan palyakezdö vagyok reszet, azt ök is latjak. A munkak melle ird bele, hogy milyen keszsegeid fejlödtek. Minden munkanal vannak olyanok, amiket egy masiknal is jol lehet hasznalni.
2013. nov. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!