Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » ACN/Lyoness/Calivita. Mi a...

ACN/Lyoness/Calivita. Mi a véleményetek ezekről a cégekről? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Az amelyik neked szimpatikusabb.

Az ACN-re nem nagyon van itthon kereslet, ahogy én hallottam. Persze téves infó is lehet. Több helyről ezt hallottam.


Lyoness. Törzsvásárlói kártya. Kevés helyen fogadják el, viszont van aki ki tudja használni.


A calivitát nem nagyon ismerem. Az valamilyen vitaminokat és hasonlókat forgalmaz. Minden esetre nagyon kis forgalmú cég, alig ismerik itthon.

2013. nov. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból érted azt, hogy "jobb"?
2013. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennél a kérdésnél leírtam, milyen szempontokra érdemes figyelni, ha az ember MLM-vállalkozásba kezd:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..


Az általad említett cégekből az első kettőről vannak részinformációim, a harmadikról lövésem sincs. Vizsgáld meg a fenti cégeknél hogy érvényesülnek ezek a szempontok. Olvasd el Robert Kiyosaki "Üzleti Iskola" című könyvét, és ennek alapján meg fogod tudni hozni a döntésed.

2013. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Három teljesen más profilú cégről van szó, valóban jogos a kérdés, milyen szempontból kéne összehasonlítanunk őket? És a "profil" szót nagyon kedvesen használtam, hiszen itt alapvetően három piramisjátékról van szó.

Jelentős pénzt már egyikből sem fogsz látni, ha esetleg erre voltál kíváncsi.

2013. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hogy értve "már"?

Olyan szempontból, hogy melyik csapja be az embereket, melyik nem. Illetve, hogy melyikkel könnyebb kis mellékbevételt szerezni.

2013. nov. 19. 11:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel, mint a 4-eske ne foglalkozz, mert nem sokat tud az MLM-ről.

Egyik sem csapja be az embereket. Nem is tudom, hogy ezt honnét vetted. Mindhárom elég régi cég és már jópár országban működnek. Utána is tudsz nézni bőven róluk adat a neten, sőt hivatalos magyar képviselete is van mindnek. A piramisjátékoknak nem szokott képviseletük lenni Mo-on.

2013. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
én az elsőnek vagyok a részese és nagyon imádom a céget és a csapatot is :D egyre szélesebb a termék/szolgáltatás paletta :D jövedelmem is van belőle, szóval tudom ajánlani...a másik kettőről nincs információm :/ viszont most beléptem egy másikba is, ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet és látok benne lehetőséget :D sok MLM céggel megismerkedtem már, akit érdekelnek a tapasztalataim priviben tudok válaszolni :)
2013. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%

[link]


Érdemes megnézni a kommenteket is. :) Valóban imádni való egy csapat lehet.

2013. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
hát abban biztos lehetsz, hogy azok akik ezeket a szerződéseket kötötték már nem dolgoznak nálunk...ilyenek mindig lesznek sajnos...engem is dühít, mivel a mi hírnevünket húzzák...
2013. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%

Szerintem a CaliVita az, amelyiknek nagyon jó minőségű termékei vannak, viszonylag kedvező áron. És igen megbízható cég! Évek óta vásárolok itt. Mióta csatlakoztam, sok pozitívummal lettem gazdagabb az élet számos területén. Találkozóik által sok új barátot ,hasznos ismeretséget szereztem ,életvitelemben is kifejezetten jó változások következtek be. Ja, bevételnek sem az utolsó!

Nagyon hálás vagyok a cégnek, általa sikerült rokonaimat is a egészségesebb életmód felé terelni.

Akit bővebben érdekel, esetleg csatlakozni szeretne, privátban szívesen ismertetem a lényegét, adok bővebb tájékoztatást a rendszerről!:)

2014. jan. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!