Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nincs tapasztalatom ezekben a...

Nincs tapasztalatom ezekben a dolgokban, ennek ellenére jelentkezzek?

Figyelt kérdés

Találtam egy marketinges álláshirdetést, az elvárások a szokásos office tudás, kommunikációs képesség, minimum középfokú végzettség, satöbbi...

Első éves vagyok marketingen, tehát még nincs nagyon tapasztalatom, a másik diplomám messziről kötődik, de nem annyira.

Szóval az alapelvárásoknak megfelelek, viszont az előnynél felsorolt dolgok elég hiányosak, lásd PHP, HTML, MySQL, Joomla és társai. Hallottam már ezekről, tudom is hogy mi micsoda, de konkrétan még nem dolgoztam egyikkel sem soha.

A munka igazából online marketing ( keresőoptimalizálás, linképítés, közösségi oldalak kezelése)lenne.

Szóval ti jelentkeznétek a helyemben tapasztalat és a fentiek hiányában?


2013. nov. 18. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha vágod a témát, akkor 1-2 hét alatt alap szinten el tudod sajátítani. De sajnos lehet, hogy már az interjún olyan tesztet kapsz, amin elhasalsz? Szóval inkább menjél valahova szakmai gyakorlatra sztem.
2013. nov. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!