Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik egyetemre mennyek?

Melyik egyetemre mennyek?

Figyelt kérdés
2 évem maradt arra hogy egyetemet válasszak de nem tudom melyikre mennyek. A családomnak van egy vállalkozása amit tovább tudok vinni majd de akarok egy második állást is a biztonság érdekében. Olyan másod állás kéne amit otthon meg tudok csinálni például számítógép segítségével (például bróker). Szóval egy állást és a hozzá szükséges egyetem nevét mondjátok kérlek.

2013. nov. 19. 15:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom őszintén szólva, de ha már egyetem, akkor kicsit gyúrhatnál a helyesírásra...
2013. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Egyetemre készülsz, de fogalmad sincs, hogy kell azt a szót írni helyesen hogy "MENJEK"?????
2013. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem a helyesírásomból akarok megélni de ha már itt tartunk nektek úgy néz ki meg kéne tanulni értelmezni egy kérdést majd ha ez sikeresnek bizonyult válaszolni rá:)
2013. nov. 19. 16:29
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem kötekedésből de a mennyekbe nem tudsz menni, hacsak nem vagy vallásos, és hiszel a menny-pokol elméletben, és idő előtt meghalsz...Szóval én értelmeztem a kérdésedet..

Ha mennybe akarsz jutni az egy kicsit fura lesz..

2013. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Ilyen helyesírással csak büfészakra fognak felvenni, aztán meg sírhatsz hogy éveket tanultál a semmiért.

(büfészak: nem ér semmit)

2013. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%

Lövésed sincs mi érdekelne?

Tanulhatsz a saját vállalkozásotok irányában, pl. ha építőipari cég akkor azt, ha informatikai azt..

Vagy közgazdaság, vállakozás-menedzsent, stb.

Manapság a brókerséghez nem kell diploma (persze matekos diplomával talán nem úsztatod el a pénzed pár hét alatt), felteszed az önéletrajzod és tucatjával próbálnak majd beszervezni mindenféle brókercégek.


Amúgy meg ilyen helyesírással senkit sem vesznek fel büfészakra, mivel ezekre a szakokra túljelentkezés van és maximumközeli pontszám kell a bejutáshoz.

Egy fizika szakra be lehet jutni "mennyek"-kel, kommunikációra nem.

2013. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet csesztetni mert nem jó a helyesírásom de szerintem ti sem vagytok minden téren tökéletesek ha meg igen le a kalappal:)Amúgy nincsen lövésem se ezért próbáltam meg itt hát ha meg tetszik egy-egy ötlet de a helyesírásomon mindenki elakad szóval majd igyekszem máshol szerencsét próbálni. Köszönöm az eddigi válaszokat és elnézést előre is ha megint akadnak helyesírási gondok:)
2013. nov. 19. 19:04
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nyelvtan előkészítő!
2013. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%

Ne mások véleménye érdekeljen. Gondold át mi az erősséged, inkább reál vagy humán beállítottságú vagy-e, mi az ami érdekel és amit szívesen tanulsz. Érdemes már most egyetemeket/ főiskolákat nézned, akár elmenni személyesen is és tájékozódni a szakokról, illetve, hogy szakokon belül pontosan milyen tárgyak vannak.

Külföldben nem gondolkozol? Vannak különböző ösztöndíjprogramok is.

Egyébként ne csak felsőoktatási intézményekben gondolkodj. Manapság sokszor többet ér egy jó szakma. Ha jó vagy pl. autószerelőként vagy szobafestőként, csomó pénzt tudsz keresni.

2013. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Külföldre nem nagyon szeretnék menni inkább itthon szeretnék tanulni. Igazából olyan hely lenne jó ahol mondjuk az átlagnál jobban tanítják a kereskedelmet és a marketing-et. Esetleg tudtok ilyen intézményeket?
2013. nov. 19. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!