Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már valakinek véletlenül...

Volt már valakinek véletlenül JÓ élménye, tapasztalata a Zepter munkával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 10:06
1 2
 11/16 B. Marcsi ***** válasza:
0%

Úgy döntöttem, hogy inkább itt válaszolok, mint privát levélben.

Igen, valóban az Amway-t ajánlom és büszke vagyok, hogy ennek a cégnek vagyok a szabadvállalkozója. Ami annyit jelent, hogy minden kötelezettség mentesen, tőke nélkül van egy olyan lehetőség a kezemben, hogy Én döntöm el mennyit keresek és mennyi időt fordítok rá. Nem függök senkitől. Viszont nem is szidhatok senkit, ha nem úgy működik ahogy elképzeltem, mert ez csak Tőlem függ. Egy hagyományos munkahelyre is a pénzért megyünk amit előre megmondanak, hogy mennyi lesz havonta. S a haszon, a nagy pénz azoké akiknek dolgozunk. Nagyon megértem ennek ellenére is a kétkedőket, ugyanis Nekem 20 évet vett el az életemből, hogy egyszer egy rossz, negatív infót kaptam és nem voltam nyitott rá, hogy utána nézzek mélyebben. Egy pár éve, véletlen folytán szembesültem az MLM igazi arcával, lényegével. Szó nincs arról, hogy a régebben benne lévő kapja a pénzt. Az 1 hónapja belépő is kereshet többet, mint aki több éve benne van. Nem fejpénzt fizet a cég, hanem forgalmat s nem az egyik embertől veszi el a másiknak. Az MLM cég a reklámköltséget, üzletfenntartást stb. spórol meg, amit szétoszt a tagok között. Leegyszerűsitve: minden ember ajánlott már ismerősének, barátjának jó éttermet, jó orvost, jó fodrászt stb. igaz? Csak éppen ezért nem kapott pénzt. Itt viszont ez a munkánk, ezért kapunk pénzt. Természetes, hogy nem fogja mindenki ezt csinálni, nem is kell, mert szükség van mindenféle szakmára. Viszont arra ad lehetőséget a cég, ha szeretnél jobban élni, akkor adok Neked egy lehetőséget. Fogjatok össze és minél nagyobb a forgalom annál NAGYOBB MINDENKI SZÁMÁRA A KIFIZETETT PÉNZ. S ezen van a hangsúly, hogy érdeke mindenkinek, hogy a másik is jól éljen belőle illetve megtalálja a számítását. S nem úgy, mint egy hagyományos vállalkozásban, ha nyílik egymás mellett két kisközért, az egyik megölné egy kanál vízben a másikat, s nem hogy még az üzleti titkot elmondja neki és segítse. Egyetértetek?


Nos ezért nem Terézanyák, de a TISZTESSÉGES MLM-et akár annak is lehet nevezni.

Szeretnék Én egy olyan munkahely nevet hallani, ahol annyi pénzt kereshetek amennyit akarok és annyi szabadidőm van amennyit akarok s mindezt úgy, hogy másnak is segítek úgyanígy jól élni!!!!!!!!!!!!!!!!

Drága a termék? Nos Én 1 év alatt 300.000 Ft-ot spóroltam meg csak abból, hogy innen vásároltam meg a "muszáj" termékeket ami az emberi életemhez szükségesek. Fél liter mosogató 80 Ft-ért drága? Egy 30 éve tartó bőrbetegségből meggyógyul az ember ezektől a termékektől az jó? S még oldalakat írhatnék, de ezekről meggyőződni kell és nem meggyőzni Senkit sem.

S egyetlen barátomat nem vesztettem el sőt!!! S ELADNI CSAK MAGAMNAK kell, azt pedig csak tudok. Igaz? A TERMÉK AZ ESZKÖZ, HOGY AZ EMBERT FELMELJE ÉS NEM FORDÍTVA!!!!!


A 8-as hozzászólóval szivesen leülnék egy kávéra beszélgetni.


A 10 -es hozzászólónak pedig gratulálok és sok sikert kívánok.

2013. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Kerüld őket nagy ívben!!! Nem értem miért nem koppint már rájuk valamiféle komoly ellenőrzés..stb... Mi teljesen ki vagyunk akadva... Undorító amit csinálnak, zaklatják telefonon az embert ha nem megy el az előadásukra. Aki náluk dolgozik ,nem értem miért? Aljas egy munka. Férjem és engem is megállítottak már a kedves munkatársak aluljárók mentén, teljesen kamu szöveggel,hogy dohányzunk-e stb...aztán ,hogy egy telefonszámot kérnek és majd hívnak mert 1 ajándékot adnak és azt kellene átvenni. Sem nevet ,címet, semmit nem mondanak.Ez a csel. Aztán amíg összeszednek egy előadásra való "buta" embert,akkor telefonálnak és akkor se mondanak semmit ,honnan keresnek,csak itt és itt ekkor jelenj meg az ajándékért. Ha nem mész el,akkor hívogatnak,hogy miért nem voltál..Nagyon undorítóak,már ott tartottunk ,hogy feljelentjük őket zaklatásért. Ja és rejtett számon hívogatnak állandóan. Annyira gusztustalan az egész cég, hogy aki arra vetemedik ,hogy náluk dolgozzon,szégyenlje magát, akármennyit fizetnek akkor sem vállalnám el ezt semmilyen formában. Talán még a nyugdíjasokat szegényeket be tudják csapni...meg ,aki nagyon butus és bedől nekik.
2013. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 graci válasza:
100%
Igen nekem volt egy nagyon jo és kellemes ér élményem ! amikor kb 2 hét után otthagytam oket !
2013. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Hát ez az egész Zepteres munkák behúzásos. Érdemes lenne ha a Gazdasági Verseny Hivatal vizsgálatot índitana. Előnytelen gazdasági tevékenység miatt. Vagy össze kéne fogni a Zepteres áldozatoknak és GVH-t nekik !!!
2014. febr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
egyetértek!
2014. febr. 6. 19:17
 16/16 anonim ***** válasza:

"Viszont tartósan csak akkor jár jól a kínáló fél is, ha a megkínált fél is jól jár."


Alapesetben igen. Viszont az MLM-es söpredékek nem a visszajáró, elégedett ügyfélre építik a vállalkozást, hanem minél több hiszékeny rokkantnyugdíjasra, akiket elég csak egyszer átverni, úgysem tudnak semminek utánanézni, se pénzügyi, se jogi ismeretei nincsenek, ezért ők a legjobb célpont. És Magyarországon több millió ilyen rokkant, segélyes, meg nyugdíjas van.

2014. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!