Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg vagy elégedve a munkáddal?

Meg vagy elégedve a munkáddal?

Figyelt kérdés
Összességében: fizetés, munka jellege, munkaidő, kollégák. Én két és fél éve vagyok ezen a munkahelyen-reggeliztetek- holott eredetileg csak úgy terveztem ,hogy egy-két hónapot maradok. Persze nem kerestem aktívan másikat sem, mivel a munkaidő ideális volt az Egyetem mellett. Most vagyok végzős, de már nagyon gondolkozom azon ,hogy aktívabban keresgéljek. Természetesen addig nem lépek ki, amíg nincs másik ,de már menekülnék onnan. Lecserélődött az egész csapat..teljesen újak vannak és már nem érzem jól magam..se a légkör se a munka nem tetszik és már nem érzem úgy ,hogy ezt a jó munkaidő kompenzálni tudná..nem beszélve a folyamatos ingyen túlóráról. Arra lennék kiváncsi ,hogy létezik-e olyan munkahely ami minden tekintetben megfelelő. Ti találtatok magatoknak ilyet? :)
2013. nov. 24. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Minden általad felsorolt szempont szerint pozitív.
2013. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó! Akkor van remény :) Megkérdezhetem ,hogy mi a munkád?
2013. nov. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!