Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Intrum Justitia letilthatja...

Az Intrum Justitia letilthatja a fizetésem?

Figyelt kérdés

Pár napja vettek fel dolgozni, ez az első bejelentett állásom, rá 3 napra felhívott ez a cég, egy automatikus üzenet szolt a telefonba. BKV tartozásom van, másfelé nincsen semmi. Nem szeretném ugy kezdeni az életet, hogy letiltják a fizetésem,nem tudom mit tehetnék.. így is nagyon keveset keresek, pont elég hogy megéljek, de ha még le vonnak belőle akkor reménytelen az egész, ráadásul tudom, hogy ezek ilyen végtelen adosságok, befizetek egy összeget és abbol csak keveset számolnak fel az adosságra.. Tehát pontosan mit tehetnek és van rá esély hogy nagyon alacsony havi törlesztőbe belemennek ? Levelet nem kaptam, mert albérletben lakom. Havi 15k amit megtudnék max engedni magamnak törlesztőnek. Szóval tudtok valami tanácsot adni ? Köszi a segitséget


19/F


2013. nov. 28. 21:40
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
utolsó nagy butaságot írt.
2016. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
67%
....tényleg??? akkorj járjál utána, és nem lesznek itt az emberek elkábítva hülyeségekkel! én már mindent megnyertem velük szemben, csak úgy mellékesen mondom!!! jó nagy butaságból áááám!!!
2016. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!