Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit csinálnátok, ha a...

Ti mit csinálnátok, ha a főnök ordít veletek jogtalanul? (jah és még k***a anyázott is. ) 1 hónapja vagyok a cégnél és elvárja, hogy mindent tudjak. (24/l) Gyomorgörccsel megyek már lassan dolgozni.

Figyelt kérdés

2013. dec. 3. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha k* anyázott volna, akkor én ott helyben leb*sztam volna neki egyet.
2013. dec. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Komolyra fordítva a szót, az ő felettesét kell megkeresni ilyen ügyben.
2013. dec. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Miért privátban írogatsz? Mindenkinek megírod majd, ahelyett, hogy ide kitennéd?

Ha kisvállalkozás, és ő a főnök, akkor mondj fel, keress másik munkahelyet, hiába nincs még kilátásban, nézelődj szélesebb körben.

2013. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Bocs, nem láttam a komment küldés opciót.

De igen, nagyon érik a felmondás.

2013. dec. 3. 19:38
 5/16 anonim ***** válasza:

opció egy bemész a HR-re és panaszt teszel

opció kettő EBH

opció három leszarod

2013. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
Ha jó állásod van, ahol olyan tudást kapsz amivel sokra viheted és jó a cég, akkor tűrj. Egy ismerősöm a Mercinél húzott le több évet és minden nap ordított vele a főnöke, viszont azt mondja utólag, hogy megérte az egész, mert olyan tapasztalatra tett szert ezek alatt az évek alatt ami 'üt'rendesen.
2013. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
szerintem olyan nagy gyakorlatot nem ad, adminisztratív feladatok elvégzése
2013. dec. 3. 19:58
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Elküldtem volna a p*c$ába, és megmondtam volna neki, hogyha még 1x ilyen hangnemet merészel velem szemben, akkor halottaskocsival fogják elszállítani. ( persze négyszemközt)
2013. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Van, amit nem viselek el.

Velem egyszer beszélt csúnyán a főnököm, nem mondtam fel helyben, mert nyilván kell a pénz, de felmondtam 3 hónap múlva, amikor találtam másik állást. Tudta ő nagyon jó, hogy miért volt...

Konkrétan velem közölte az egész tanári kar előtt, hogy egy kielégületlen vénlány vagyok, és ezért nem tudok bánni a tanítványaimmal (pedagógusi állás). Nem sokon múlt, hogy ott helyben fel nem mondtam. Bár őszintén szólva inkább magát jellemezte, mint engem. Később másoktól is hallottam, hogy volt, hogy még a kedvence fejéhez is odavágta, hogy elvált, az a baja, hogy kéne már neki egy pasi. Holott nyilván egyikőnk hálószobatitkait sem ismeri. Lehet többször élek nemi életet, mint ő, aki 30 éve házas.

Nem kell mindent eltűrni.

2013. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Amikor valaki nekiáll velem veszekedni megpróbálom úgy terelni a beszélgetést hogy lenyugodjanak, ha nagyon kezelhetetlen az illető egyszerűen nem figyelek rá vagy levegőnek nézem és elsétálok.


Főnököm mióta megszokta hogy az ordibálására semmit sem reagálok békén hagy.

2013. dec. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!