Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Autós futárkodás: van ilyen...

Autós futárkodás: van ilyen diákmunka Pest megye területén?

Figyelt kérdés
Tehát olyan, hogy berakod a kocsidba a cuccot, elviszed oda ahova kell, és nem pizzafutárkodás.

2013. dec. 6. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:

pedig pont a pizzát akartam mondani :)


nem hiszem, hogy rábíznak egy diákra komoly cuccokat így.

2013. dec. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hallottam már ilyet. Volt aki telefonkönyveket vitt így ki saját kocsival diák munkában pár éve.


Amúgy miért ne bízhatnának bármit is egy diákra??? Többnyire 18 év felettiek végzik, felelősséggel, akik mellette főiskolára is járnak. Nem tudom ez miért merül fel bárkiben is, hogy diák=hülye,megbízhatatlan? De ha érettségi után nem tanul tovább, tehát nem hívható diáknak akkor ugyanaz a 20 éves személy már komoly felnőttnek számít akire felelősségteljes munkát szabad bízni?

2013. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!