Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Török nyelvtudással hol...

Török nyelvtudással hol találhatnék munkát?

Figyelt kérdés

Évek óta keresek olyan munkát, ahol a török nyelvet tudnám használni, de nem találok. Kérlek, segítsetek!


Logisztikus állás is érdekelne, szeretnék olyan munkahelyen dolgozni, ahol sokat kereshetnék, és be vagyok jelentve. Ezért hajlandó is lennék tenni, eddig is sokat dolgoztam, napi 10-12 órákat is akár, de szeretnék végre végzettségemnek megfelelő munkakörben dolgozni.



2013. dec. 10. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
A török nyelvtudásod nem nagyszám ne várj ettől kiemelkedő bérezést nem értem mit vársz ha sokat akkarsz keresni tanulj és ne várd a csodát azzér mert tudsz törökül van akki sokkal több nyelven beszél és a hajára kenheti
2013. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ismeretségi körömben senki nem beszél törökül rajtam kívül.
2013. dec. 10. 11:11
 3/10 anonim ***** válasza:
és mi a végzettséged? milyen szinten beszéled a nyelvet? ha logisztikában gondolkodsz,akkor minimum angol és német és esetleg mellé jó a török. munkatapasztalat?
2013. dec. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Külföldön voltam másfél évig, keleten. Angolt, németet nem beszélem, olaszul megértetem magam.
2013. dec. 10. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:

és mi a foglalkozásod?

amúgy ahogy írtam,logisztikai területen ez egy melléknyelvként elképzelhető, így önmagában nem csoda,hogy nem találsz állást..

2013. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Pesten láttam, hogy keresnek törökül beszélő embert. Shared Service-be lehet, hogy felvesznek, ott elvileg könyvelni kell, de egy sima érettségivel be lehet tanulni.

Itt van egy:

[link]

Igaz oda van írva, hogy ez meg az előny, lehet azért, hogy behívnak. Nem tudom török nyelvtudásból mennyien lehetnek.

2013. dec. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én török jogi fordító vagyok. Ehhez nem csupán anyanyelvi szintű nyelvtudás kell, de be kell bifláznod egy jogi szótárt, és kell tudnod használni a különböző jogi fordulatokat is.

Köjegyzői okiratokat, alapító okiratokat, rendőrségi és bírósági jegyzőkönyveket, illetőségigazolásokat, szerződéseket, hatósági ügyiratokat, stb.. kell fordítani.

2013. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van Bp-en egy török hotel (hotel Marmar vagy vmi hasonló neven van a Nyugatinál van), hátha kell oda recepciós...
2013. dec. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat :)
2013. dec. 11. 11:41
 10/10 ajoker válasza:
100%

Szia!

En magyar-török fordito vagyok, es ugy latom, hogy Pesten mindig keresnek törökül tudokat. Ott lehet vele munkat talalni, föleg ha mellette angolul is beszel az ember. Regisztralni kell különbözö oldalakra. pl jobinfo, profession.hu, stb... aztan varni!

2014. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!