Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel tehetném magam egyedivé...

Mivel tehetném magam egyedivé a munkaerőpiacon? Milyen készséget sajátítsak még el?

Figyelt kérdés

közgazdász bsc diploma

angol felsőfok

németül tudom, hogy tanulnom kéne, tervben van



2013. dec. 12. 20:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem első sorban nyelveket és számítógépes ismereteket szerezz még.
2013. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
olvass könyveket reklám, marketing és értékesítés témakörben és írd bele a CV-be mint érdeklődési kör. (találj a cég profiljához illeszkedő részterületet!)
2013. dec. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

Ah, sehogy, ezzel a végzettséggel.

Ezren vagyunk. Ja, és csak Pestben gondolkodj, mert vidéken mindent leépítenek.

2013. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Németülj tanulj meg egy erős középfokon. Egyedivé nem tesz, de lesz esélyed egy budapesti ssc-ben munkát kapni. Enélkül még azt se, de ezek legalább korrektül fizetnek és vannak. Hogy hol, mit, ki és hová épít azt én nem tudom, tény hogy a Győr-Fehérvár sávban is van egy rakás ilyen hely már. Ahonnan én származom, ott viszont sajnos nincs, ismerősök által nem lenne gusztusom beállni valahová, marad Bp.

A te helyedben én még beleásnám magam valami témába még a nyelvek mellett, akár a gazdaságon belül, akár kívül.

2013. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

javaslom a német nyelv megtanulását, és igen, BP-en közgazdászként 2 nyelv tárgyalóképes ismeretével el lehet helyezkedni, jó fizetéssel.

amúgy meg java, esetleg C#

2013. dec. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

milyen közgáz diplomád van?

ajánlanám a multicégeket, angol felsőfok a beugro. fontos,hogy legyen vm az önéletrajzodban is. pl.én tavaly végeztem psz-en, voltam otdk, devizatőzsde tanfolyamon, 3 személyiségfejlesztő trainingen,és volt 4 munkahelyem mire lediplomáztam 22 évesen. én ezekkel 2 hónap alatt találtam egy egész jól fizető állást.

te csináltál valamit az egyetem mellett? mit tudsz pluszban az önéletrajzodba beleírni?

2013. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Fehérvárt felejtsd el, most ment ott csődbe egy nagy multi, és egyébként is mindenhol létszámstop van.

Az SSC jól fizet? Nekem nettó 200-at mondtak legutóbb, 2 nyelvvel, diplomával, tapasztalattal. Pesten ez reális? Hát, szerintem nevetséges.

2013. dec. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

a 4 munkahely mennyire kapcsolódott a psz területéhez? Vagy ez nem számít, csak a lényeg, hogy dolgoztál?


kérdező,egyébként a közgazdász bsc elég tág, kicsit konkretizálhatnál

2013. dec. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem a 4 munkahelyem vendéglátós volt. amikor kettő pályakezdő önéletrajzát összehasonlítják,és látják,hogy az egyiknek már van bármilyen munkatapasztalata, megdolgozott a pénzért,és ráadásul egyetem mellett, akkor szerintem nem nagyon kérdéses,hogy ezt a személyt alkalmazzák, vagy a másikat akinek a diplomáján kivül semmi nincs az önéletrajzában
2013. dec. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
és szerinted egy önéletrajzba az idénymunkákat is belelehet írni, pl mezőgazdasági munkát?
2013. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!