Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miben menjek állásinterjúra?...

Miben menjek állásinterjúra? Mire készüljek?

Figyelt kérdés

A megpályázott állás: könyvesbolti eladó.

Vettem ma egy fekete szatén nadrágot, hogy azért mégis csak ne farmerben menjek.Nem is tudom, hogy jó lesz-e, nem csilli-villi, eléggé visszafogott.De mit húzzak ehhez? Vagy mennyire fontos, hogy elegáns legyek?

Ezen kívül mire készüljek még? Sajnos ez a második interjúm,más helyekről vissza sem jeleztek és nagyon-nagyon szeretném ezt az állást, és kicsit ideges vagyok emiatt :(

Segítsetek légyszi!Hasznos tippekkel, vagy valamivel :)!

(normális válaszokat várok)

22l


2009. nov. 24. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

elegáns, de ne túl elegáns, visszafogott, kényelmes ruhában menj.

A lényeg, hogy érezd benne jól magad, mert ha feszélyez a ruha, akkor az rossz hatással lesz az egész interjúra.

2009. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túlöltözni, a nadrág jó lesz. Vegyél fel hozzá vmi csinos blúzt, és annyi.

Legyél magabiztos, próbáld ne mutatni, hogy ideges vagy. És mosolyogj, mert egy könyvesbolti eladónál ez fontos.

2009. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Egy szép vékony pulóver is jó lesz, ami alá csak topot,trikót vegyél. Szolid smink, nagy mosolyok, sok bólogatás. :-)

Vannak egyébként ezek a vékony póló/pulcsik, amibe bele van varrva inggallér meg mandzsetta, az is jó a nacihoz.

Cipőt glancold ki, körmeidet tedd rendbe.

2009. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaaj, de aranyosak vagytok :D! Köszönöm :) A körmeimmel nem lesz gond, mert olyan picikék :)Majd egy kis átlátszós lakkal végigfutok rajtuk :)
2009. nov. 24. 19:48
 5/5 A kérdező kommentje:
És ez lenne az első állásom is, szóval ezért is vagyok ilyen :D
2009. nov. 24. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!