Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen diákmunkában átlagos...

16 évesen diákmunkában átlagosan mennyit kereshetek?

Figyelt kérdés
16 évesen állítólag csak hétvégén lehet dolgozni, így erre is gondoltam, és azt szeretném megkérdezni, hogy kb. havonta mennyit kereshetek átlagban? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 27. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Vasárnapra a legtöbb helyen jár vasárnapi pótlék. Szerintem egy hétvégén olyan 9500-at összeszedhetsz. Most a minimálb bérrel számoltam (bruttó 564/óra), és vasárnapi pótléknak 282/órát számoltam.
2013. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel az a gond hogy hétvégén ugye több pénz jár így azokat a napokat jutalomként szokták kiosztani olyan diákoknak akik hétköznaponként is dolgoznak.

Csak hétvégi munkára senkit sem szoktak fölvenni.

2013. dec. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hét közben is dolgozni délutánonként, nincs megszabva, hogy csak délután lehet. Ha heti kb. 20 órát dolgozol, akkor olyan 40ezer körül kereshetsz meg vele. De ez csak egy kb. szám, függ a pontos órabértől, és hogy mennyit dolgozol egy hónapban, kapsz-e műszakpótlékot (18órától jár 30% műszakpótlék) stb.
2013. dec. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!