Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire vagyok hátrányban...

Mennyire vagyok hátrányban egy állásinterjún ha van munkám?

Figyelt kérdés
Jelenleg van munkahelyem de váltani szeretnék, mert nagyon stresszes és a pénz is kevés. Behívtak állásinterjúra egy olyan céghez ahol nagyon szeretnék dolgozni. Nagyon félek, hogy emiatt, hogy van munkahelyem nem vesznek fel és lehetséges, hogy ledolgozási idő is lesz ha felmondok. Szerintetek? Járt már gy valaki?
2014. jan. 5. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi hatranya nincs, ezzel altalaban kalkulalnak a cegek. De ugy ne menj oda interjura, hogy gozod sincs arrol, hogy mennyi a felmondasi idod es ha ez a ceg felvesz, utana mikor kezdhetsz,ne legyel tajekozatlan.
2014. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az a baj, hogy pénteken szóltak és holnap megyek..nem tudtam megkérdezni sem. a gond az hogy pályakezdő voltam és 100% támogatott vagyok..tehát az állam fizeti 6 hónapig a bérem. nem tudom ez most hogy van.márciusban jár le..lehet fel se tudok mondani..nem tudok semmit
2014. jan. 5. 15:21
 3/3 pbiker ***** válasza:

Hat ezeknek utana kell jarni. Mas nem tudja helyetted megnezni.

Hogy jo-e? Interjuztatotol fugg. Valamelyik nem orul neki, de sokan akar jo pontnak is vehetik -- tenyleg erdekel a dolog es kesz vagy egy masikat felmondani amiatt.

Meg fogjak kerdezni, hogy miert valtanal?

Nehogy fikazd a mostanit!! Nehogy penz meg stressz meg fingszagu kollega!! Mert sokan ezeken buknak el.


Peldaul:

Nem volt elorelepesi lehetoseg. Engem erdekelne az elorelepes de nem zarkozom el a horizontalis mozgastol sem cegen belul. Azt kell latniuk hogy te tobbet erdemelsz, mint a mostani. Vagy olyat is lehet mondani, hogy jo csapatjatekos vagy, de jelenleg a munka tobbnyrie nem team-ben megy. Ezzel megint kvalitast meselsz magadrol.


Sajnos sok HR-esnel ezek nem jonnek be. Nekem egyik ismerosm nagy ceg HR manager-e, rengeteget tudok a process-ekrol, en magam is honapokig allast kerestem.

Remelem segitettem.

2014. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!