Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonimunka. info/ oldal...

Londonimunka. info/ oldal szerintetek kamu?

Figyelt kérdés

Csak mert most szeretnék kiutazni velük csak nem tudom eldönteni mert nem tudom hogy kamu e. a kapcsolatnál összesen ennyi van

Szabó László : 06-70-283-7446


Irodánk címe: 1065, Budapest, Révay utca 10.


Előzetes telefonos időpontegyeztetés szükséges. Az oldal cime: [link]


2014. jan. 6. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Már volt téma, ahol többen is megírták, hogy ez is átvágja az embert.
2014. jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akarok butaságot mondani, de mintha valahol azt olvastam volna hogy ilyen munka közvetítésért nem is legális pénzt el kérni. (persze valahogy ki lehet kerülni, hogy más néven szedik be, de gyakorlatilag ugyan azért)
2014. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen részben emiatt is gyanakszok mert ha tuti és oké akkor oké de igazábol semmi info arrol hogy ki is ő vagy milyen cég keretén belül ténykedik. és lehuzatni magamat nem igazán akarom
2014. jan. 6. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:

mennyire tudsz angolul? mert ha tudsz akkor mindent ingyen el tudsz intézni magadnak és megspórolsz egy csomó pénzt.

Nálam már ez végleg eldönti hogy nem érdemes foglalkozni vele

idézem

" kb. 250.000,-Ft szükséges / kiutazás, szállás, ügyintézés, tolmácsolás "

2014. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na akkor én mesélek erről a cégről.

Mi a párommal kint vagyunk Angliában. fél évvel ezelőtt létszámleépítéssel elküldtek. Gondoltam miért ne próbálkozzam velük. Volt munkaajánlatuk, így felhívtam őket, és érdeklődtem. Addig amíg ki nem derült, hogy én végül is már kint vagyok, kedvesek voltak. Amikor megtudták, hogy nekem nincs szükségem a repülőre sem szállásra mert ezek meg vannak oldva (kint élek) akkor jöttek a következő szöveggel..Sajnos nekem nem áll módjukban segíteni, mert csak azokkal foglalkoznak akik Magyarországról jönnének ki. Kérdésemre, hogy miért is, a válasz, hogy ők elsősorban a szállásokkal foglalkoznak. A munkák meg listán vannak amit a kiérkezőknek kell megoldani. Megkapják a listát az adott munkaközvetítő irodákkal, és mehetnek. Ha szerencséjük van kapnak állást, ha nincs szerencséjük akkor hoppsz..de a cég jól jár, végül is 3 heti kauciót már letették az asztalra a szállás miatt, és az nem jár vissza..

Én nem foglalkoztam velük többé. Mi azóta is kint vagyunk, és dolgozunk. Aki tud angolul az talál még munkát magának.. Mindig a legmegbízhatóbb az ha egyénileg keresi az ember a munkát.

2014. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja. Hozzáteszem, hogy a munkákat ha valaki egyénileg jön ki szintén megtudja a jobcentre-ben. (ők is onnan szedegetik össze)
2014. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!