Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beadnád egy megüresedett...

Beadnád egy megüresedett munkakorre a palyazatodat ha mar regebben is beadtad de akkor nem vettek fel? Nem égő ha tobbszor beadod ugyanarra a helyre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem égő. Lehet akkor volt egy fokkal alkalmasabb a helyre viszont lehet most te leszel a nyerő! Ha nem akkor pedig úgy se látod őket többet. Hajrá.
2014. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én tuti beadnám.


Miért lenne égő? Sőt szerintem inkább az jön le belőle, hogy elszánt vagy és tényleg ott szeretnél dolgozni.

2014. jan. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem égő, egyáltalán, főleg, ha jó a munkahely, pluszpont lehet, hogy rámenős vagy!
2014. jan. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán. Nincs ebben semmi égő. Jellemzően munkáltatók sem szoktam olyant mondani elutasított pályázónak, hogy az alkalmatlan a munkakörre, csak azt, hogy jobb jelöltet találtak.
2014. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mert sosem lehet tudni, gondolom a munka kell, és múltkor lehet volt egy jobb, most meg nem lesz jobb.

Ha nem adod be, akkor egyáltalán nem lesz esélyed az adott munkakör elnyerésére, így meg az esély megvan.

2014. jan. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy beadnàm! :) egyàltalàn nem égő, sose lehet tudni és semmit nem vesztesz vele. Talán még előny is, látják hogy kitartó vagy és náluk szeretnél dolgozni lehet pont ezért vesznek majd fel. Sok szerencsét kivánok!
2014. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a volt munkahelyemre beadtam, pedig én jöttem el onnan, és 3 évvel később munka kellett, hát beadtam. Nem vettek fel, nem is jeleztek vissza, de égő-nem égő, ha kell a munka, mindent megpróbálsz.
2014. jan. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem égő.
2014. jan. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem égő
2014. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy e-mailt elküldeni meddig tart? Én sokszor adtam be pályázatot ugyanannak a cégnek. Igaz, nem hívnak azóta sem, de ki tudja miért. Mondjuk, ha legalább visszaírna, hogy túlképzett, alulképzett vagyok, vagy bármi konkrét, akkor nem adnám be többször, de így igen. Lehet, hogy szimplán csak a több ezer önéletrajzból már nem volt ideje az enyémet is elolvasni, holott igazából én vagyok a tökéletes jelölt. Hátha egyszer eljut az enyémig.
2014. jan. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!