Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire keresett egy Grafológ...

Mennyire keresett egy Grafológus és mennyit keres?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat és példákat is írjatok, ha van. Köszi!

2014. jan. 10. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmennyire, felejtsd el. Egy ismerősöm ennek tanult, nem tudott vele elhelyezkedni. Ha szerencséd van, akkor valami lapban kifoghatsz egy rovatot, de heti 1 cikkből még nem lehet megélni. A rendőrség szokott még írásszakértőt felvenni, de állítólag nagyon kevés ott is a fizetés.

Érdekelt engem is a dolog egyébként, de sajnos egyáltalán nem elismert tudomány, elég kevés helyen veszik komolyan.

2014. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kevesen alkalmaznak grafológust főállásban, vállalkozóként lehet ezt a szakmát űzni.


Szerintem nincs olyan Mo-n, aki ebből jól meg tudna élni, de az is lehet hogy van aki sokat hirdet, sok ügyfele van és havi többszázezret megkeres vele. Nem kizárt, de én tartom valószínűnek.

2014. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:( De kár, pedig hasznos tudomány ez, engem nagyon érdekel! Van rendészeti végzettségem is, gondoltam hátha a kettőt együtt tudnám kamatoztatni. (Bár még nem dolgozom benne.) Ahhoz pedig, hogy csak azért tanuljam, mert érdekel elég drága nekem...
2014. jan. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!