Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » én 15 éves leszek most január...

én 15 éves leszek most január 25-én és jelenleg nyolcadikos vagyok, és pénzért szeretnék dolgozni hétvégén! Nekem elég egy hónapba 30 ezer forint is. Szerintetek mit csináljak? Hova menjek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
16 éves kortól lehet dolgozni
2014. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Sehova. 16 éves kortól van diákmunka, amit nyáron illetve szünetekben 20-30E Ft-ért csinálhatsz. Még van egy éved, addig pihenj
2014. jan. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
35%
Keress meg egy diákmunka közvetítő céget és ott pontos tájékoztatást, vagy akár konkrét állás ajánlatot tudnak neked adni. Ilyen cég például a meló-diák, vagy a mind-diák!
2014. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi :) megpróbálom amit mondtál, mind-diák , meló-diák :D
2014. jan. 14. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
De 15 évesen nem fognak alkalmazni, mert törvényileg nincs rá módjuk! (Nyáron dolgozhatsz majd szülői engedéllyel.)
2014. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Diákmunkát csak nyáron tudsz majd vállalni szülői engedéllyel. De a nyári munka is olyan ebbe a korba, hogy protekció nélkül örülhetsz ha egész nyáron 4-5 alkalomra behívnak.
2014. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!