Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet ma Magyarországon...

Hogyan lehet ma Magyarországon tisztességesen, törvényesen, és az általában vett helyes erkölcsöket nem sértve havi 400. 000 Ft körüli összeget biztosan megkeresni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengetegen fognak itt most maró gúnnyal (nyilván persze nem ok nélkül ! -ezt el kell ismernem..) "válaszolgatni", de csak az alkalmazható és már bizonyított eljárásokra fordítom a figyelmemet, mivel ezek miatt tettem fel magát a kérdést..

2013. nov. 28. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Egy multinál dolgozom IT-sként. Nem a leghagyományosabb IT-s területre specializálódtam, ráadásul a munkámat jól és alaposan végzem el, így igen megbecsülik.


Azt, hogy így kell dolgozni, a szüleimtől tanultam. Ők vállalkozóként akár éjszakába nyúlóan dolgoztak a saját vállalkozásukban, hogy az 5 gyereket fel tudják nevelni. A szakmájukban a legjobbak közt vannak, sosem elégedtek meg azzal, hogy csak azt végezzék el, amit kell, hanem mindig javítottak, fejlesztettek, "utána mentek a munkának".

2013. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Egyedi tudással, jó ötlettel megoldható és megvalósítható.
2013. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%
alkalmazottkent ez megkeresheto, ha eleg jo a vagy a szakmadban es a beledet is kihajtod.
2013. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!