Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Piacképes diplomával mennyi...

Piacképes diplomával mennyi esély van elhelyezkedni az USA-ban, ha (! ) ott jártam egyetemre és ott szereztem a diplomát?

Figyelt kérdés
A kérdés egyenlőre elméleti, úgyhogy nem kérek olyan válaszokat, hogy úgyse jutok ki, álmodozzak csak...

2014. jan. 25. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha ott ki tudtál járni egy egyetemet akkor a letelepedésed elég erős hátszéllel indul. Akkor viszont elég jó esélyeid vannak. Az USA-ban úgymond "több" értéke van egy diplomának, mint itthon, mivel nagyon komoly pénzekbe kerül az oktatás, de cserébe a befektetett pénz és energia megtérül.
2014. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amikor odajársz Te magad fogod tudni a legjobban.

Bevándorlásnál pont jár érte.


Minden estre, ha még előtte állsz, nézd meg az egyetemek oldalain a képzések részleteit, (ált. előkészítő és 2+ 2 év ad Bachelor Degree-t) a költségeket és szervezd meg a finanszírozásod.

2014. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk pszichológus szeretnék lenni, úgyhogy minimum 7 év... :)
2014. jan. 25. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm most jár mesterképzésre ott. Hiányszakmát tanul (IT területen), de még így is azt mondta neki a jelenlegi mentora, h neki, mint külföldi állampolgárnak minimum 3,5-ös átlagot kell villantania ahhoz, h az ottani cégek egyáltalán szóba álljanak vele... Úgyhogy nem egyszerű sajnos.
2014. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, azzal tisztában vagyok, hogy nem egyszerű.
2014. jan. 25. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Úgyse jutsz ki!Álmodozz csak! :D
2014. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, ez azért eléggé vicces volt.
2014. jan. 25. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem lenne esélyed.
2014. jan. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#4-es le tudnád írni,hogyan került ki az ismid IT mesterre?

Én is szeretném kint megcsinálni.

2014. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!