Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Geológus szakma mennyire éri...

Geológus szakma mennyire éri meg és mennyire nehéz elvégezni? E-mail cím is jó lenne a válaszadótól

Figyelt kérdés
geológus,Földrajz,Pénz,Nehézségek

2014. jan. 25. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

'mennyire nehez' ez kb. a leghulyebb kerdes. honnan tudjuk, hogy mihez van affinitasod?


egyebkent hogy 'megeri'-e? kb. annyira, mint barmilyen tudomanyos palya, ha talalsz jolfizeto alkalmazott geologusi allast igen, de kutatokent, leginkabb Magyarorszagon, nem.

2014. jan. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ilyen pályán gondolkozok azért tettem fel a kérdést..
2014. jan. 26. 08:58
 3/4 anonim válasza:
Kémia, matek, fizika, földrajz, informatika, (biológia) kell hozzá, ebben a fontossági sorrendben. Ha ezekből jó vagy akkor nem lehet gondod. Az, hogy eltudsz-e helyezkedni az rajtad múlik csak.
2014. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csabeszkusz99 válasza:

Hát figyu én pont annak tanulok Békéscsabán a Vásárhelyi Pál Szakközépben! :D Igazából eléggé megéri, mert a világon szinte bárhol jól el tudsz vele helyezkedni, viszonylag jól fizet... Hogy mennyire nehéz??? Mint minden szakmának, ennek is megvannak a nehézségei, de alapjából véve elvégezhető...

Ja és igazából a kémia csak a különböző ásványok képleteihez és reakcióihoz kell... :D

2014. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!