Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Talált valaki laboratóriumi...

Talált valaki laboratóriumi vagy hasonló munkát egyetemi évei alatt?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok, biomérnöknek tanulok, szakmai gyakorlat csak 3. év után lesz, de én nagyon szívesen dolgoznék már ezelőtt is, így jóval előbb szerezhetnék tapasztalatot. Van aki talált ilyen munkát, és hasonló szakon tanul/tanult?

2014. jan. 27. 21:27
 1/1 anonim válasza:
Igen, én biológusként két helyen is jártam így. Egyik helyre ismerősön keresztül, másik helyre egyik tanárom ajánlásával sikerült bekerülnöm. Hallgatóként nagyon ritka, hogy fizessenek is a munkádért (azért nem teljesen lehetetlen, de tényleg nagyon ritka). De - ha meg tudod oldani- érdemes akár önkénteskedni is, mivel "éles" álláskereséskor a gyakorlati tapasztalat és az így szerzett kapcsolati háló is sokat számít :)
2014. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!