Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 700-750. 000...

Havi nettó 700-750. 000 Ft-ból egy öt tagú család milyen szinten tud megélni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 18:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon magas szinten!
2014. jan. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, van-e saját lakás és van-e hitelük. De azért bőven megoldható belőle az élet.
2014. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
79%
Ez a kiadásoktól függ. Saját lakás vagy albérlet? Van-e bármilyen hitel? Mennyi a rezsi? Milyen egyéb fix kiadások vannak még, pl. biztosítások, tankolás. És persze a család mentalitásán is nagyon sok múlik. Van aki ennyi pénzből nagyon jó tudna gazdálkodni és jól élnének. De biztosan van olyan család, akiknek ez sem elég.
2014. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kényelmesen. Mi kicsit több, mint feleennyiből is bőven kijövünk.
2014. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%

Na az első rögötn beírta hogy "nagyon magas" szinten..D


Na persze, függ a családtól.


Ha van benne 3 kamasz..önmagukban hármuk kajája egy kisebb vagyon.

3 gyereknek öltözni is kell...néha nem árt legalábbis.

+ a szülők, és egyéb élvezeti kiadások.


Meg lehet élni, egy full átlagos elvárási szinttel.

2014. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Könnyk dolgom van: pontosan ennyi a szüleim fizetése és öten vagyunk. Egyáltalán nem olyan magas szinten mint azt sokan hiszik. Miskolc elitebb részén van nagyobb családi házunk csak a rezsi óriási költség , a tesóm pestre jár egyetemre az havi száz majdnem. Autón deviza stb. Igen évente nyaralunk , szülők szinházba járnak , kifizetik a nyelvvizsgát mindenkinek, igényes márkás ruhába járunk, nem kérdés hogy meg van-e tankolva az autó. Ez nem luxus tőlünk Nyugatabbra majdnem minden család így él, nagyon szomorú , hogy az országos átlag nem ilyen.
2014. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
100%

Mi meg itt Baranyába spórolunk ahogy tudunk, igaz nincs tesóm, de szüleim nem keresnek valami brutál jól.

2 szobás panel lakásban élünk. Rezsi az szinte bagó.:)(panel előnye)

Nem isszuk el, igaz nevelőapám cigizik, de a munka ártalma. :D

Kifizették nekem a jogsit, etetnek, tankönyvek, ruha.

Aztán elkezdtem dolgozni, jogsi pénzt visszafizettem nekik, ahogy tudtam, havonta beleadok a rezsibe...Voltak nagyon nehéz időszakaink. :S

Nem költünk hülyeségekre, csak arra ami fontos.

Voltak olyan jófejek, hogy megígérték, hogy amint 25 leszek, megkapom ezt a házat, ők pedig elköltöznek. Tehermentes lakás, van egy rotyogós suzukim, fizetek utána, tankolom.

Szóval minimális pénzből is meg lehet élni, persze nem 3 gyerekkel. De ha csak 1 gyerek van, akkor erre itt az élő példa hogyan. :)

2014. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Családom jövedelme kb 220 nettóba. 4-en vagyunk, van devizahitelünk a házon, húgom tanul, én tanulok, apám hol dolgozik hol nem, tehát januárban kb 110 nettó volt az összjövedelem.
2014. jan. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%
ja szóval: el nem tudom képzelni ennyi nettóból milyen életszínvonalon élnénk. sajnos apám a pénzel nem tud bánni, tehát csak hülyeségekre menne el
2014. jan. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi kommenteket.Igazából ez apum fizetése.Elég jól élünk és csak kíváncsi voltam hogy mások hogyan tudnák beosztani ezt a pénzt.
2014. jan. 29. 07:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!