Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi nettó 700-750. 000...

Havi nettó 700-750. 000 Ft-ból egy öt tagú család milyen szinten tud megélni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 18:15
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

A baranyai válaszoló vagyok.

Mostmár elég kíváncsi vagyok, hogy mivel lehet havi 700.000-t kézbe kapni.

Bocsánat, ha politikus vagy és keresel havi 6 milliót és még mellé lopsz 10-et! :DD

2014. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Sok kis kft tulajdonosa ettől is jóval többet keres van 10 alkalmazottja őket bejelenti minimálbérre , magára meg kivesz minden hasznot.
2014. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

"Nem átalánnyal fizetünk, és nem minden esetben van így de már volt példa a 70 ezerre télen. Most is 30 valamennyi pedig eddig eléggé enyhe idő volt. 50nél általában több szokott lenni. Úgy érzem, úgy kellett volna írnom pár kommentárral feljebb, hogy volt már példa a 70 ezres csekkre is."


Igen, de én a 12-es válaszomban egész évre számolgattam. Ha neked a fűtött hónapokban 50 ezer körüli a gáz számlád, akkor az egész évre vetítve azért inkább 20 ezer, bár való igaz, ez se kevés pénz.


20-as válaszoló: " 12-es válaszoló látszik életében nem vol ennyi pénznek a közelében se. Én vagyok a miskolci. Tehát: 120nm alapterületű a ház két emelet. A januári gáz számla 100 felett lesz."


A két emeletes, 120 nmes ház luxus pénzkidobás. Nem kell 3 gyerekhez ennyi.


"Tesóm pesti albérlete rezsivel hatvan , államin van 40 költőpénz. "


Jah, mind3 gyereknek saját albérlet? Ez se éppen normális megközelítés. Menjen kollégiumba, vagy legyen a 3 gyereknek 1 lakása.


"Autón deviza havi 40 ( s60-as Volvo)"


S60 Volvo borzasztóan drága, autohitelt egy gazdag család nem vesz fel.


"+ a fenttartása is vagy 30 éves átlagban. "


20-szal számoltam, egy normál autó kijön ennyiből.


"Tankolás havi 30."


Azt hogy? Futár vagy? Én Budapest-Balaton ingázással nem szoktam 15-nél többől kijönni.


"Hugomnak szépségápolás, tánc,kondibérlet havi 30."


Egy kislány ne költsön szépségápolásra, kondibérletre. Ezekre ráér főiskola alatt vagy ha maga keresi meg.


"Kaja egy százas max egy hónapban."


Nálam 200 volt, de akkor nem mondtad, hogy a gyerekek külön laknak.


"Szülők szinházbérlete, meg cigaretta nem tudom mennyi egy hónapba de jelentős."


Színház jegynél kevés olcsóbb dolog van a világon, azon biztos nem megy el sok.

Dohányozni, saját és család egészségét rombolni luxus, felesleges.

2014. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Utolsó: bírom amikor az kevesebből élők megmagyarázzák, hogy miért is szar több pénzből élni, sőt csak annyi pénz van a világon amennyit ők láttak. És különben is rohadjon meg a szomszéd tehene, hogy mer valaki jobban élni meg volvóval járni.
2014. jan. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Utolsó: bírom amikor az kevesebből élők megmagyarázzák, hogy miért is szar több pénzből élni, sőt csak annyi pénz van a világon amennyit ők láttak. És különben is rohadjon meg a szomszéd tehene, hogy mer valaki jobban élni meg volvóval járni."


Neked mindig csak ez a személyeskedés vonal a válaszod? Egy szót sem írtam arról, hogy én hogyan élek, teljesen irreleváns a témában..

Érdekes egyébként, hogy gazdagnak tartod magad, miközben devizahitelre van egy Volvotok.. ez inkább szánalmas.

2014. jan. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Sok embernek számít milyen autója van még ha nem is engedhetik meg maguknak azt a típust. Mondjuk ilyen fizuval, szerintem simán megengedhető egy Volvo.


Valakinek az autó nem csak munkába járásra van. Valaki élvezni akarja, valakinek csak státusz szimbolizálásra kell. Mondjuk a Volvo nem tudom melyikbe tartozik ezek közül, viszont elismerem, hogy jó autó. (gondolom nem polestar..:D)

2014. jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Amúgy elég durva, hogy a Volvo-n havi 40 ezer hitel van miközben nagyapám a Ford Fiesta-jáért fizet hasonló összegeket. Bár nem tudom, nektek mennyi a futamidő az autón
2014. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
24-es vagyok: nekem nincs volvóm, összekeversz egy másik válaszolóval, de jó módunak tartom magam a keresetemmel. Viszont, azt látni egy csomó fizuval/életvitettelel kapcsolatos kérdésben, hogy akinek nem jutott annyi az rögtön megmagyarázza, hogy azt a szinvonalat kevesebből is kihozza és milyen boldog, hogy csak 100eFt nettót keres és egy négytagú családot tart el vele. Marhaság.
2014. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Bocsi csak elfoglalt voltam ezért nem írtam.

Kamionsofőrködik egyébként.

2014. jan. 30. 16:06
 30/30 anonim ***** válasza:

"Viszont, azt látni egy csomó fizuval/életvitettelel kapcsolatos kérdésben, hogy akinek nem jutott annyi az rögtön megmagyarázza, hogy azt a szinvonalat kevesebből is kihozza és milyen boldog, "


Mi két keresetből ugyan (párom is dolgozik, miért ne tenné), de többet viszünk haza... a fenti számításom nem hasraütés volt, mi kb ennyit költünk. A fennmaradó pénzt félretesszük.

2014. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!