Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csinálsz ha éppen már...

Mit csinálsz ha éppen már hánynál az egésztől?

Figyelt kérdés

Bele vagyok fáradva ebbe a munkakeresős játékba.

Az önéletrajzomnak már legalább 30féle verziója ismert. Motivációs levél írásból már expert vagyok. A várost már úgy ismerem mint a tenyerem, mert annyi helyre hívtak. A sablon kérdéseket már kívülről fújom...

Hát itt tartok.

Te voltál már így? Hogy lehet ebből ép elmével kimászni?



2014. jan. 31. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

1. átnézetném a CV-met hr tanácsadóval, karriertanácsadóval, hátha az az oka, h nincs munkád, h nem tökéletes a CV.


2. megpróbálnék magamba nézni, mit szúrok el...Az angolom nem jó? Nosza, nekifexek a nyelvnek. Szakmai hiányosságok? Akkor a szakmának stb.


3, kapcsolatokat keresnék a fentieken túl, mert 90%ban csak ismeretség útján lehet elhelyezkedni, sok a kamu álláshirdetés és az olyan is, ahol előre megvan a nyertes.


Én 2 évig kerestem állást, 2 egyetemi diplomával, 2 nyelv ffokkal, igaz 45 feletti nő vagyok, és nálam inkább a korom volt az, ami miatt elutasítottak. Mndnehova fiatalt, meg max 5 év gyakorlattal rendelkezőt kerestek. Feladtam a pályázatosdit. Most ismerős útján sikerült álláshoz jutnom.

A 2 év alatt 440 pályázatot adtam be,már írtam őket, mert már magam se tudtam mikor, hova pályáztam. És közben sokat sírtam, nélkülöztem, lefogytam....elfogyott minden tartalékom.

2014. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mégis milyen munkákra pályázol?
2014. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 7 hónapja állást keresek, pályakezdő vagyok, van érettségim is és OKJ-s papírom. Nehezen bírom, főleg, hogy albérletben vagyok, csak otthonról kapok egy kis támogatást. Rengetek interjún voltam én is, sokszor nem is úgy volt meghirdetve az állás ami valójában, az ilyenektől ki vagyok. Én viszont még mindig nem ismerem ezt a várost, ez a legrosszabb, mert ha épp behívnak valahová akkor ha nincs senki aki elvigyen én gondban vagyok, borzasztó a tájékozódásom.
2014. febr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is hanyni tudnek az egesztol.... semmi onbizalmam nincs mar. Teljesen feketenek latom a vilagot, ha felmegyek allaskereso oldalra, sirhatnekom tamad...A motivacios levelet gyulolom! Megis mi lenne az ember motivacioja? Az, hogy kapjon fizetest! Az sem allja meg a helyet, hogy azert kell a motivacios level, hogy megmutassa az ember, hogy hosszu tavra gondolkodik-megis, az emberek tobbsege par evente munkat valt! Azon is gondolkodtam, h inkabb elmegyek kulfoldre...
2014. febr. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!