Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok arról, hogy egy...

Mit gondoltok arról, hogy egy nő végez tipikus férfimunkát, vagy fordítva?

Figyelt kérdés

pl férfi fodrászok, női informatikusok.


mit gondoltok, ők is vannak olyan jók? :)


2014. febr. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a női informatikus még simán bele fér. Egy férfi fodrászról pláne ha a stílusa is kicsit olyan akkor feltételezhetik róla hogy homokos, de ez sem törvényszerűség.
2014. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem amiket példának írtál, azok pont olyanok, hogy nem tipikus női és férfi munka.


Nekem olyanok jutnak eszembe, hogy női favágó, tűzoltó, buszsofőr, katona . . . Egy ilyen nő szerintem általában határozottabb és talpraesettebb, mint az átlag, ezért meg állja a helyét a férfiak között.

Férfiaknál meg óvóbácsin kívül nem jut most eszembe más tipikus női munka :) Persze van ahol többségben vannak, tanárok, ápolók. Talán azért, mert a nők általában empatikusabbak, és persze ezek nem olyan munkák, ami anyagilag családfenntartónak számítana.

2014. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyenjogúság van... akkor meg! Ne csak abban legyen már ami tetszik a feleknek, hanem mindenben!
2014. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Rossz példákat hoztál fel, látszik nem vagy otthon a témában, talán ennek is tudható be a kérdésed.
2014. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs férfi női munka.
2014. febr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!