Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi munkavállalás a...

Külföldi munkavállalás a párommal? (Én 18/L, ő 21/F)

Figyelt kérdés

Barátom régebben már dolgozott 6 hónapot Németországban, azt beszéltük, hogy jövő nyáron együtt is kimennénk. Nekem jövőre lesz az utolsó, szakmai évem, utána szeretnénk kimenni.

Megéri? Tapasztalatok?

Apám nem hiszem, hogy jó szemmel nézné...


2014. febr. 8. 10:17
 1/7 anonim válasza:

Én most is külföldön élek, nagyon megéri. Kell nyelvtudás, sok alkalmazkodó képesség és rengeteg szorgalom, munkabírás. Akkor van keresnivalótok kint.


Apád majd megbékél, rendszeresen tartsátok vele a kapcsolatot, ami a skype korában nem nehéz.

2014. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Kimenni megéri, de így 18 évesen az aktuális pasikáddal akivel valszeg pár hét után szakítani fogtok, nem nyerő ötlet.
2014. febr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már elég régóta együtt vagyunk ahhoz, hogy ˝az aktuális pasikámmal˝ ne szakítsak pár hét után. Attól, hogy fiatal vagyok, még komolyan gondolom... s a koromhoz képest a gondolkodásmódom is és én is elég érett vagyok, mivel már 14 évesen a saját lábamra kellett állnom anyám miatt..
2014. febr. 8. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány embert láttam aki komolyan gondolta meg úgy jött ki, nálad jóval idősebbek is, több éve házasok aztán mindnek ugyanaz lett a vége. Attól mert az otthoni környezetben működik a kapcsolatotok, az nem azt jelenti hogy egy teljesen más környezetben is fog, sőt biztos hogy nem fog.
2014. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De negatív vagy utolsó... Kedves, hogy közlöd vele, hogy nem fognak együtt maradni. És ha igen? Nem kötelező minden párnak szét mennie, ha külföldre mennek.
2014. febr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jópár rokonom és ismerősöm kint van pár éve...és még mindig együtt vannak a férjükkel/feleségükkel, barátjukkal/barátnőjükkel..
2014. febr. 9. 00:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha együtt mentek, kisebb az esélye a válásnak, ha külön akkor van erre nagyobb esély, tapasztalataim szerint.


másik:

Milyen szakterületre gondoltok?

2014. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!