Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 8általánossal képzés nélkül...

8általánossal képzés nélkül 16 évesen van lehetőség valami munkát találni?

Figyelt kérdés
Meg egy német nyelvvizsgám van...tehát így ezekkel a paraméterekkel lehet itthon munkát találni?

2014. febr. 10. 04:33
 1/7 anonim ***** válasza:
áru feltöltő ,gyári melos. operátor,tescoba pénztáros. Stb
2014. febr. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Pénztáros nem lehet senki 8 általánossal.

A többi stimmel.

2014. febr. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Segédmunkás lehetsz pl.
2014. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szánd még rá azt a két évet és akár egy tanfolyam jellegű szakképzéssel is (pl vendéglátóipari szakmák) már sokkal esélyesebb vagy és többet keresel akár itthon, akár külföldön, pláne ha társalgási szintű németed van.
2014. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 2002-ben dolgoztam pénztárosként 8 általánossal a szegedi Tescoban. ...pedig árufeltöltőnek jelentkeztem...
2014. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

pincérként már dolgoztam külföldön német nyelvterületen félévig tehát a vendéglátásba van egy minimális tapasztalatom meg a társalgási szintű németnél jóval tovább vagyok

amúgy valaki tudna mesélni nekem erről az "operátori munkáról"?

2014. febr. 11. 00:51
 7/7 anonim ***** válasza:

mekibe, burgerbe mindig van felvétel.

az operátor sokféle operátor lehet. asszem a gyári összeszerelő melóst is nevezik így, de azt is aki telefonos operátor és értékesít.

2014. febr. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!