Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szülők! Ahol legalább az...

Szülők! Ahol legalább az egyik nagyon jól (> 500 000 nettó) keres, mivel foglalkizik? Alkalmazott vagy saját vállalkozás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 22:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
43%
Közszférában közalkalmazottként - igazgató, főosztályvezető - is simán lehet ennyit keresni pótlékokkal és illetékekkel együtt.
2014. febr. 19. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

A férjem is ilyen jól keres, gépészmérnök.

Jelenleg tervezőmérnök egy multinál. Ott kb. mindenki így keres, sőt, a projektvezető mérnökök még többet is. (A vezetőkről ne is beszéljünk...)

Alkalmazott a cégnél mindenki.

2014. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

Gépészmérnökök, villamosmérnökök nagyon jól keresnek, bár ezzel az információval nem mész sokra, ha két év gyed alatt akarsz valamire jutni. :)


Szerintem nincs erre ilyen recept, különben mindenki ezt csinálná. :P

2014. febr. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Élelmiszeritermelésben termelési vezető.

A főnöke az igazgató is alkalmazottnak számít, mert élelmiszerlánc, ő 1,5 m-t visz haza

2014. febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
programozók 300-500.000-t is kereshetnek
2014. febr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
16%

"abba a poziba már ìgy nem tudok visszamenni"


Miért ne? Nekem 3 gyerekem van, és pont ilyen pozícióban dolgozom..


", s közben örököltem is sok milliós adósságot"


Erről egyszerűen le kellett volna mondani.


A kérdésre úgy alapvetően pedig: semmire nem mész azzal, ha megmondom, hogy IT szektorban dolgozik a párom. Azért keres ennyit, mert kisgyerek kora óta programozik, már 12 éve ez a munkája, mesterképzése van és kiváló referenciái a világ vezető cégeitől.

2 év alatt nem fogod ezt felépíteni.

2014. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes segìtő válaszokat, meg a csöpögő rosszindulatot, főleg neked, utolsó. Az örökségről meg annyit, hogy nyilvàn oka van annak, hogy ìgy alakult, ennyire senki se hülye :) Annál a cégnél meg senkit (!) se vesznek vissza az eredeti helyére. Ennyire egyszerű. És képzeld van diplomám is több, pont egy gazd.info is akad. Nem hat elemivel várom a sült galambot, tájékozòdni szerettem volna. Köszi a segìtséget.
2014. febr. 19. 12:12
 18/22 anonim ***** válasza:
19%

"Az örökségről meg annyit, hogy nyilvàn oka van annak, hogy ìgy alakult, ennyire senki se hülye :) "


Bocs, hirtelen pedig annak tűntél. Mégis mi oka lehet annak, hogy több milliós adósságot örökölsz és kéred is?


"Annál a cégnél meg senkit (!) se vesznek vissza az eredeti helyére. Ennyire egyszerű. "


Úristen, akkor másik pozícióra kell jelentkezned? Mint bármelyik másik halandó ember?

Vigyázz, le ne törjön a körmöd.


"És képzeld van diplomám is több, pont egy gazd.info is akad. "


Érdekelne, hogy mit csináltál tanulás helyett, ha gazdinfóval nem tudsz boldogulni.

2014. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ha olyan okos vagy, mint hiszed magad, akkor gondolkodj, és értelmezd az ìràst. Kötekedni kérlek máshol...
2014. febr. 19. 12:43
 20/22 anonim ***** válasza:
93%
Bátyám az egyik mobilos cégnél dolgozik, nem is vezető, mégis hazavisz 500-at. Managerek 800-900 ezret keresnek. Tesóm főnökének a főnöke már millió felett keres, a vezérigazgató és az alatta lévő pár emberke pedig már 10-20-30 milliókat. A vezérigazgatón kívül szerintem mindenki alkalmazott a cégnél. Emellett kapnak juttatásokat, nem is keveset. Szerintem ha valaki jól akar keresni, csak multiban érdemes gondolkodnia.
2014. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!