Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik éttermi vagy üzemi...

Akik éttermi vagy üzemi konyhán dolgoznak, azok inygen ehetnek ott?

Figyelt kérdés
Mivel általában ételre megy el a legtöbb pénz, ez érezhető megtakarítás?

2014. febr. 20. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha a vezetőség megengedi akkor lehet.
2014. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk pl lehetett. Aztán jött a megszorítás és szépen be kellett fizetni úgy, mint a külsősnek. A sasszemek meg így is működnek. Amúgy teljesen egyéni , hol lehet, hol nem.
2014. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Általában van egy személyzeti menü.
2014. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Kínai étteremben ingyen kaptunk egy kis adag levest és valamilyen egytálételt, általában a legolcsóbbakból.


Drágább Budai étteremben (ami tematikus volt) egytálételt kaptunk, a konyhán külön főztek nekünk olcsóbb "menza jellegű" kajákat, a külföldi fogásokból sosem kaptunk.


Egyik helyen sem dolgoztam túl sokáig és akkor még a szüleimmel laktam, nyilván kevesebbet kellett költenünk kajára. Amióta elköltöztem olyan munkahelyen dolgozom ahol nem adnak ingyen ebédet, elég sokba kerül az ebéd, szóval nyilván eléggé megérezném ha ingyen kapnék.

2014. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Hely és főnök függő.

Két étteremben dolgoztam.


Az egyik helyen annyira spur volt a tulaj hogy még a selejtet sem ehettük meg.Ott menü rendszer volt, és minden főételből kiraktunk hűtőpultba és az este zárásnál ment a kukába, ha meg akartuk enni, akkor ki kellet fizetni.


A másik helyen azt ehettünk amit akartunk, ha akartam volna reggeltől estig ehettem volna akár libamájat is.

2014. febr. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!