Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lenne esélyem Lengyelországban...

Lenne esélyem Lengyelországban magyar nyelvvel?

Figyelt kérdés
Beszélek angolul, lengyelül és valamennyire németül (van középfokú nyelvvizsgám, de nem használom a nyelvet ezer éve). Gondolkodom, hogy kimegyek.
2014. febr. 20. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Senki nem tudja ezt megmondani. Végül is mit veszítesz?

Kimész, megpróbálod. Ha nem jön össze. akkor is nyaraltál egy jót. Ha összejön, akkor meg örülsz, hogy nem szalasztottad el a lehetőséget

Sok sikert.

2014. febr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj ki és legyél a Lengyel kirendeltségünk.
2014. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tothferko válasza:
Nem akarom elvenni a kedved, de én egy ideje itt lakom es nulla eredmény, nulla remeny. Tobb nyelvet beszelek lengyelt is!, mérnök diploma, tapasztalat is van de meg addig se jutottam el hovy valaki szóba álljon velem.
2014. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Nekem közgazdász diplomám van és call center munkákra sem hívnak be. Szóval tényleg elég siralmas a helyzet. A nagyszüleim lengyelek és kint élnek, ők is kérdeztek pár ismerőst, rokont, de senki nem tudott eddig munkát ajánlani.

2014. márc. 3. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,és nem értem mért nem állnak veled szóba,biztos hogy tudják hogy magyar vagy? A lengyelek nagyon szeretik ám a Magyarokat,nem hiába a lengyel magyar barátság! Kicsit furcsa csak-
2014. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik barátom tavaly ment ki Lengyelországba. Nincs diplomája, csak villanyszerelői szakmája. Lengyelül ahogy ő mondta: el tud motyogni pár mondatot. Mégis 1 hónap keresés után kapott gyári munkát, majd amikor javult a nyelvtudása a szakmájában keresett állást. Azóta már villanyszerelőként boldogul kint.

Szerintem szerencse kérdése is.

2014. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!