Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pénz keresési módokat...

Milyen pénz keresési módokat ismertek?

Figyelt kérdés
Nemrég mondtam fel a munkahelyemen és van egy kis pénzem amiből most el is élek egy elfogadható szinten, arra lennék kíváncsi, hogy milyen lehetőségek vannak arra, hogy szerezzek egy kis + zsebpénzt, de anélkül, hogy elmennék dolgozni valami munkahelyre vagy valakihez. Online munkától elkezdve bármi szokatlan szóba jöhet, szeretek fotózni is, de nem tudom, hogy tudnám tényleg kamatoztatni ezt a hobbimat mint amatőr fotós.

2014. febr. 24. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amator fotosbol van minden sarkon, abboo nem lehet megelni.

Ha van penzed be lehet fektetni, ha van otleted lehet vallalkozni.

2014. febr. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3 dologból lehet pénzt keresni:

-alaptevékenység (munka)

-pénzügyi befektetések (meglévő pénzeddel)

-rendkívüli bevétel (öröklés, lottó)

2014. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr fotósnak lenni azt jelenti, hogy nem keresel vele pénzt (nincs végzettséged, nem vagy számlaképes, jó eséllyel alkalmatlan a felszerelésed és valószínűleg a tudásod is kevés hozzá, hogy pénzt kérj érte stb...).


[link]

2014. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hobbifotós - kereskedelmi fotózás átlépés kb. 2-3 év, aztán vagy sikerül vagy nem, szól ez tehetségről, kitartásról, sokféle emberi tulajdonságról és szakmai készségről. Első évben jó eséllyel egy vasat nem keresel :-). Több ezren kínlódnak mostanság ezzel, legtöbben ingyen fotózással "reklámozzák" a gyöngécske portékát, de úgy se nagyon viszik. Ezt a fázist jól ismerem, hatalmas fanatizmus és fotó-függőség kell ahhoz, hogy itt továbblépj és megmaradj fotósnak. A titok egyébként a minőség és a rutin, de ez évek...

Online munka a másik nagy kudarc, több százezer ember csüng otthon a neten esténként, pár száz Ft-os órabérre számíthatsz, ha csak úgy szétnézel. Freelancer.com-ot nézheted, de ott komolyabb szaktudás kell valamiből, ráadásul tele van arab srácokkal, akik egyébként nem hülyék, agresszívan árulják magukat és sokan valódi szakemberek, csak online dologznak.

Amiből iszonyatos hiány van szerintem, az a megbízható "fizikai" munkás, rendes takarítónő, kerti munkás, stb. Ezekkel - kis ügyességgel, referenciával - 1000-1200 Ft-ot lehet óránként keresni - végzettség nélkül. Ha fiú vagy, akkor menj el kertekbe segíteni (sövényvágás, fűvágás, stb.), ha meg lány, próbálkozz a takarítással, esetleg tedd mellé a bevásárlást, stb.

Kb. 10 olyan telefonszám van a mobilomban, akik mind nálam jelentkeztek fizikai munkára, egyet se tudtam valódi munkára bírni, lusták, zavarosak, piti tolvajok, stb. Érdemi munkákat (Velencei tó mellett) nekem egytől egyig nehezen megszerzett szakik csinálnak. Ez egy lehetőség...

2014. febr. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!