Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénz keresési tanácsokat...

Pénz keresési tanácsokat szeretnék kérni?

Figyelt kérdés
Hát arról van szó hogy pénzt szeretnék keresni. Am 17 vagyok és szeretnék egy kis pénzt keresni. Néztem diákmunkákat 17 éves kortól de egyikse nekem való volt. Szeretnék anyáméknap adni pénzt a számlák miatt hogy könnyebb legyen nekik. Meg magamra is pénzt keresni. Néztem online pénzkeresési lehetõséget de sokan azt mondták hogy kamu az egész sokan meg pont az ellenkezõ. Mit ajánlanátok?
2013. nov. 9. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Néztem diákmunkákat 17 éves kortól de egyikse nekem való volt."


Hagyjuk már, te nem is akarsz pénzt keresni....

2013. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De, pénzt keresni szeretne, csak dolgozni nem! :)

Online pénzkeresési lehetőségek...persze, ne nagyon kelljen megmozdulni, csak a gép előtt ülni, és abból szerezzen annyit, hogy még a szüleinek is besegít és még magára is jut. Szép álmok...

Netes munkát ne is nézz, nem fogsz találni. Legalábbis olyat nem, amiből pénzt is szerzel. Ha annyira szeretnél pénzt keresni, ajánlom barátkozz meg a diákmunkás lehetőségekkel.

2013. nov. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem volt neked való? Valamilyen testi fogyatékos vagy, ami miatt természetesen megérti az ember, hogy egy kerekesszékes nem tud árufeltöltőnek jelentkezni a teszkóba?
2013. nov. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!