Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs valami pénz keresési...

Nincs valami pénz keresési ötletetek baba mellett?

Figyelt kérdés
Van itt olyan akinek sikerül egy kis plusz jövedelmet keresni valahogy? Próbáltátok már a borítékolást meg a társait? Nektek bevált?
2010. febr. 3. 10:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne!

Rajta voltam a témán én is de sajnos eddig semmi "igazi" munkát nem találtam.

2010. febr. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

A borítékolás szerintem pénzkidobás, az csak lehúzás, még nem hallottam, hogy baból valakinek pénzt jött volna be.

Én fordítok meg tanítok majd itthon pár órában a baba mellett. Ha jól beszélsz nyelvet vagy bármilyen más tantárgyból tudsz korrepetálni, akkor az jó lehetőség, mertt te döntöd el hány tanítvány fér bele.

2010. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
baból = abból
2010. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az ilyen házi melókat ki ne próbáld.Annak idején...hát vidéken éltem még 17 voltam és nálunk semmi diák meló nem volt így újságot hordtam aztán úgy belelendültem,hogy akartam más melót is és belevágtam egy ilyenbe,5 ezerrel le is húztak:S


Szuperinfós meló?Ha nem nagy a körzet, babakocsival is elindulhatsz,legalább sétáltok egy jót,barátnőm is így csinálta ^^

Vagy amit anyukám...hímzett:))

Vagy süss sütiket,mint az amcsi filmekben,szerintem az is jövedelmező,sőt...^^

2010. febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én a turikban megveszem e babaruhákat,mosom,vasalom,és eladom a teszen,vaterán.Kb 20E a haszon/hó,plusz a gyerekeim ruhája ingyen van.
2010. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A barátnőm a baba mellett elment feketén 4 órás takarításra, délután 4-8-ig(Bp., Árpád-híd környékén talát ilyet). Akkor a párja már otthon volt, vagy a nagymama és vigyáztak a kicsire.
2010. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Vaterástól kérdezném: igaz, hogy évi 50 ezer Ft forgalom után a Vatera jelent az APEH felé, és adózni kell utána?
2010. febr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
FIGYELJ!Meg se próbáld a borítékolást ezzel nem lehet pénzt keresni rólam is lehúztak 1000ft aztán küldték hogy küldjek még 8000-10000ft-ot. Utána néztem a neten ezek csalók csak postafiók címük van se telefon semmi NE menj bele semmi ilyenbe hiába jól hangzik HAZUGSÁG!SAJNA!
2010. febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Én is vaterástól kérdezném hogy, tényleg el bírja adni? Mert én próbálkoztam és sehogy sem jött össze?

Hogy csinálod?

2010. febr. 3. 11:46
 10/21 anonim ***** válasza:
Évi 800Ft BEVÉTEL,ebből számolva évi 200EFt JÖVEDELEM adómentes,most nem foglalnám itt a helyet,h hogyan van számolva.Tavaly még így volt.
2010. febr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!