Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban mennyit keres egy...

Londonban mennyit keres egy szállodai recepciós?

Figyelt kérdés
A google kidobta, hogy havi 1000-2000 Font közt van a recepciósok fizetése. Ez azért elég nagy különbség, ezért, bízva abban, hogy vannak itt Londonban dolgozó recepciósok, szeretném első kézből megtudni, mennyi a nettó heti/havi kereset? Köszönom szépen a válaszokat.

2014. febr. 26. 01:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj kijönni, nyilván aki lusta megtanulni és használni a nyelvet, annak kényelmesebb otthon maradni. De ha már arányokban gondolkodunk, még mindig fenntartom, hogy Magyarországon nem tudod azt megtenni, hogy a minimálbér 20-25%-át simán félreteszed minden hónapban úgy, hogy még emellett el is jársz 2-3 hetente színházba, szórakozóhelyre, rendezvényekre, kirándulni stb. Egyáltalán nem kell spórolósan élni, nem úgy, mint otthon. A másik meg, én konkrétan kijöttem rokonok, ismerősök vagy bármilyen egyéb kapcsolat nélkül, másnap elkezdtem munkát keresni, és 2 nap múlva már megvolt a teljes munkaidős, bejelentett állásom. Magyarországon ilyen nincs, ha nem nyalsz elég valagot. Otthonról könnyű okosnak lenni, de egész más venni a fáradságot és megtanulni tisztességesen angolul, aztán kijönni és megtapasztalni, mi idekint a helyzet.
2014. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azt elismerem, hogy aki azt várja el, hogy majd vagyonokat fog itt gyűjtögetni, az inkább ne Londonba jöjjön, hanem más, kisebb városba, ahol jóval olcsóbb a lakhatás és a tömegközlekedés is.
2014. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
recepciósként Londonban én mindeféleképp éttermi recepciót tudok javasolni; mert dupláját keresed mint a szállodában és fele annyi munkájért, mindeféleképp megéri és nagyon hamar előre lehet lépni és ha úgy tetszik válogatni, ha pedig netán sikerül egy Michelin csillagos étterembe bekerülni onnantól minden kapu nyitott... csak pl fizetésre 5*szálloda kezdő fizetés évi 13000- 15 000£
2014. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
éttermi recepció kezdő fizetés £16000+ szerviz díj én amikor kijöttem ez volt a kezdő fizetésem, igaz nem maradtam sokáig egy helyben mert elég sok csábító lehetőség ígérkezett és ha ügyes vagy akkor már simán te diktálod az árakat ami £20000 + ilyen állásokat többnyire a caterer.com on találni, és megéri feltölteni az önéletrajzod mert szinte az összes étterem/szálloda előfizet itt, sokkal nagyobb az esély, hogy egy komoly munkáltató talál rá a profilodra mint a gumtree-n
2014. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!