Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hagyják az emberek...

Miért hagyják az emberek megvezetni magukat az MLM üzletekkel?!

Figyelt kérdés
Nagyon incorrect dolognak tartóm, hogy azt nem mondják el, hogy csak inden 1000-10.000embernek lesz belőle valami bevétele... A tréningek meg amiket tartanak semmi másról nem szólnak mint 1 szektás agymosásról!!! Ennyire buták a magyarok, hogy mindenki bedől nekik????!

2014. jan. 27. 18:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
31%
Ez is egy vélemény. De a statisztika az mindent visz. LOL Csak tudnám, hogy honnét van ez a "hiteles" felmérés. :DD :DD
2014. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim válasza:
46%
Mi az az MLM? :D
2014. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

MLM ritkán üzleti model gyakran piramis játék!

De a lényeg ha nem az elején lépsz be csak bukni fogsz rajta!!

2014. jan. 27. 18:34
 4/65 anonim ***** válasza:
27%

Az MLM külföldön működik, itthon viszont sikerült arra a szintre lehozni, hogy csak az nem keres valaki, aki valóban dolgozik.

Én sose hittem benne, van, aki igen.

Ez teljesen egyéni. Mindenki szabadon dönt az életéről.

2014. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
16%

"De a lényeg ha nem az elején lépsz be csak bukni fogsz rajta!!"

Látpm te sem fogod, hogy mi is az MLM és, hogy hogyan működik. De jókat okoskodsz. Vicces vagy. :) De legalább most elmondhatod a véleményedet és fröcsöghetsz ész nélkül. És még szerinted az MLM-ben vannak agymosottak. :DD :D

2014. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:
Azért van az oldal, hogy feltegyünk kérdéseket és elmondhassuk az álláspontunkat nem??!! Ha ez sérti a lelkedet NE haragudj majd az MLM-es barátaid megvigasztalnak aztán 5-10év múlva meg belátod nem volt igazad :D
2014. jan. 27. 18:51
 7/65 anonim ***** válasza:
15%
Az MLM-ben az a vicces, hogy kívülről nagyon jól látható, hogy miről is szól ez az "üzleti modell", viszont olyan szintű szektás agymosással társul, hogy akik bent vannak, azok hisznek is benne.
2014. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
28%

ma 18:51

Igen bizonyára így lesz, és úgy van ahogy azt móricka elképzi. :DD :DD :DD

Minden esetre komoly frusztrációid vannak az már biztos.

Na jó fröcsögést. Ja és már előrre "rettegek", hogy 5-10 év múlva nem fog működni az MLM. Ezt hajtogatják a hozzád hasonlók már legalább 30 éve. :DD :DD LOL

2014. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
Kevered a dolgokat!! Nem azt mondtam, hogy nem lesz MLM hanem a hozzád hasonló igét hintők hagyják abba mert hát nem gazdagodtak meg és lassan már senki nem áll velük szóba és befáradnak az állandó hazudozásba meg önfényezésbe "tréning" címen!!!
2014. jan. 27. 19:02
 10/65 anonim ***** válasza:
28%

ma 19:02

Igen biztos így lesz. Ha te mondod akkor 100%. De engedd meg, hogy jót röhögjek rajtad.

Sőt a te "hiteles" statisztikád szerint ma Mo-on kb 60-65 ember aki ezzel pénzt keres. LOL :D Legalábbis kb 60-65e ember van aki MLM-ben regisztrált hálózatépítő.


Ennél jóval többen minősültünk a cégem éves rendezvényére, mint meghívottak. Amihez nem kevés pénzbeli juttatás is párosul. És ez csak egy cég az MLM cégek közül. Sőt ettől még a saját csapatomban is többen vannak akik ezzel pénzt keresnek.


Na, de további jó okoskodást. Nem vitázom egy ennyire felhomályosult emberrel. :DD :DD

Az öt éven meg már régen túl vagyok, erről ennyit. Nem gazdagodtam meg, (bár ki tudja, hogy egyáltalán tisztában vagy-e a fogalom jelentésével) de köszönöm szépen nagyon jól élek belőle és jóval az átlag feletti jövedelmem van belőle.

Tudom neked ez szúrja a csőröd, mert ez nem illik bele a te kis MLM-ről alkotott világképedbe. Ahogy azt ugye móricka elképzeli.

2014. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!