Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NeoBux refferalok szerzese?

NeoBux refferalok szerzese?

Figyelt kérdés
kb. 1 honapja regisztraltam a neobux ptc oldalra, jo uzletnek tunik de nagyok nehezen megy. Valaki tudna segiteni abban hogy hogyan tudjak konnyen refferalokat szerezni, mar keszitettem blogot is ahol lepesrol lepesre megosztottan az oldal osszes mukodeset, es strategiat, belinkeltem a regisztracios linkemet de senkit sem erdekel a tema, es ra sem neznek egyesek. Tudom hogy ez egy turelemmel es sok idovel jaro munka, de vannak sikeres emberek akik ebbol elnek. Rovid idon belol hogyan tudhatok sok refferalt gyujteni, probalkoztam mar hirdeto oldalakon de ott is eredmenytelen voltam. Jo jonne par hasznos tipp! :) Koszonom mindenkinek

2014. febr. 27. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a NeoBux már régi téma, sokan regisztráltak már aztán megunták mert nem tudtak vele " nagyon gyorsan nagyon sok pénzt " keresni vele mint ahogy egyesek hirdeték hogy ez vár rád valami van benne de ha téged tényleg nagyon érdekel akkor csináld tovább a blog-ot , esetleg youtube-ra is tehetnél fel videót hogy hogyan kell regisztálni és miről szól onnan is szerezhetnél pár reff-et.
2014. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha ez tényleg olyan jó "munka" lenne hosszútávon, akkor most nem beszélgetnénk itt.
2014. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Másban van most a lehetőség.
2014. márc. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Peldaul?
2014. márc. 10. 05:47
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ma regisztráltam, és döbbentem rá, hogy azzal a 20 hirdetéssel 5 hufot kerestem keményen

Remélem tud valaki jó javaslatokat adni, hogy ezt hogyan lehet meg többszörözni

2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!