Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Masszőrként jól meg lehet élni?

Masszőrként jól meg lehet élni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, tanácsokat, hogy érdemes-e belekezdeni. Mit hogyan kell. Nehéz megtanulni? Egyáltalán sok ember jár masszíroztatni? Mi kell egy saját vállalkozáshoz? Engem személy szerint nagyon rég óta foglalkoztat ez a szakma,még csak most jutottam el odáig, hogy belekezdenék ebbe, rengeteg félét szeretnék megtanulni, olvastam olyanról hogy egy oktató 10 intenzív óra alatt megtanítja az egyik féle masszázst (persze több félét is tanulhatok ott) Ez egy átverés? vagy meg lehet tanulni mondjuk a cellulit masszázst 10 óra alatt?

2014. márc. 2. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Hála a sok szexmunkásnak és prostinak, kik masszőrként hirdetik magukat. + a sok gátlástalan embernek, kik a masszőrt prostinak nézik és Happy Ending masszázst várnak. Nos hála ezeknek, eléggé le van húzva a szakma. Emellett gyorstalpalón jó pénzért bárkinek adnak papírt... az, hogy nincs mögötte tudás, se gyakorlat már nem érdekel senkit.


Meg lehet belőle élni? Mondjuk! Ismeretségen múlik az egész. Ha sok embert rá tudsz venni, hogy járjon hozzád masszázsra, akkor meg. Ha nem, akkor nem. Külföldön jobb az ár, alap 1 órás svédmasszázs, 60$nál kezdődik.


Fürdőkbe kihalásos alapon lehet bekerülni, szalonokban 20-50e+rezsi a bérleti díj + emellé jön egy vállalkozói ami szintén 50+könyvelő + magadat kell hirdetned, online reklám és a szórólapozás sem 2 fillér.


Igen, alkalmazottként nem kell csodálkozni a nettó 80e+borravalón, mindezt napi 12 órázás mellett (szalonban).


10 óra alatt meg lehet tanulni, kérdés mennyit érsz egy ilyen gyorstalpaló sz@rral, amit rajtad kívül 12000en megcsináltak, és megcsinálnak évente! Én is elvégeztem több ilyen "továbbképzést", nem jutottam vele előrébb.


Én helyet bérelek 9. kerületben, szerencsére a tulajdonossal lehetett alkudozni, mivel febr 1-én indult a szalon. Nos, nem szakadok meg a munkában, pont ezen ügyködöm, hogy hogyan is szerezzek vendégkört, hogyan is hirdessem magam. Online hirdetés kb kidobott pénz + mellettem 150 en hirdetik ugyanazt a masszázs szolgáltatást, 150 különféle áron.


összegezve: Nem egy kikövezett út, ahol elvégzed a sulit és válogathatsz a jobbnál jobb fizetések és helyek között! Szenvedni kell itt is az előrejutásért, mint bármely más szakmában. Vállalkozósdihoz pénz kell, és lehet örülni ha az első évben 0ra vagy minimális +ra kihozod magadat.

2014. márc. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyámat vittem párszor ilyen lábmasszőrhöz, 4000forintot kért húsz percre, de annál tolongtakaz emberek, mindig volt nála kuncsaft. Annak tuti megérte.
2014. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha komolyan elszántad magad, akkor végezd el a gyógymasszőrit. Nem könnyű, és nem is olcsó már, de meg lehet csinálni. Azután irány külföld...Az első hozzászóló minden szavával egyetértek.
2014. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!