Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyári dolgozó vagyok, a...

Gyári dolgozó vagyok, a szerződésem április elején lejár, megtehetem hogy azt mondom ne hosszabbítsák meg?

Figyelt kérdés
Már harmadjára hosszabbítanák meg. De én nem akarok már ott dolgozni, csak nem tudom hogy megy a felmondás, azt sem akarom hogy megtudja bárki hogy én mondok fel. Szóval hogy megy ez? Mondhatom hogy ne hosszabbítsák meg mert nem szeretnék többé ott dolgozni? Vagy mit hogy kell?
2014. márc. 2. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

ne haragudj, de hany eves vagy? az egyszeruen keptelenseg, hogy felnott ember ilyen szinten ne legyen kepben a munkavallalas hogyanjaval es mikentjevel...


egyebkent pontosan igy megy, szolsz a fonokodnek, hogy nem szeretned, ha meghosszabbitanak a szerzodesedet, ennyi.

2014. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, hát szólsz, hogy ne hosszabbítsák meg. Vagy szépen megírod (egy másolaton átveteted a főnököddel), hogy az X napon lejáró szerződésed nem kívánod meghosszabbítani.
2014. márc. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gőzöm nincs hogy mennek ezek a dolgok, eddig még nem hagytam ott munkahelyet...

szóval akkor bemegyek az irodába és elmondom, kész. Nem kell semmi extra? Felmondó levél meg mittudomén mint a filmekben....

2014. márc. 3. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!