Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » AUCHAN dolgozót / munkavállaló...

AUCHAN dolgozót / munkavállalót kérdeznék! Ajándék külföldi út, éjszakai műszak?

Figyelt kérdés

Van jelenleg éjszakai műszak bármilyen formában az áruházláncnál, amikor zárástól tart a munkaidő (22-06)? Milyen formában, rendszerességgel?


Illetve ad-e ajándékba, vagy kedvezménnyel külföldi utat az Auchan (Törökországba pl.) az "egyszerű" dolgozóinak pár év munkaviszony után (vagy prémiumként, forgalom után, stb), és ez a lehetőség/kedvezmény vonatkozhat-e hozzátartóra, gyerekre?


Lehet, hogy furcsa a kérdésem, de mindkét esetre hallottam példát és szeretném tudni, hogy mi igaz belőle!



2014. febr. 27. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Illetve ad-e ajándékba, vagy kedvezménnyel külföldi utat az Auchan (Törökországba pl.) az "egyszerű" dolgozóinak pár év munkaviszony után (vagy prémiumként, forgalom után, stb), és ez a lehetőség/kedvezmény vonatkozhat-e hozzátartóra, gyerekre?


Bocs, de szakadok. A válasz: NEM.

85-öt keresnek.


Éjszakai műszakról nem tudok.

2014. febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy ad ajándékba... Ezekben az áruházakban egy a lényeg, hogy minél kevesebb pénzbe kerüljön a munkavállaló. 100.000 alatti fizetésekre lehet számítani és ezzel is úgy vannak, hogy örülj neki.

Éjszakai műszakról én sem tudok. Olyanról már hallottam, hogy hajnalban kellett bemenni pakolni, de az nem ugyanaz. Azért rákérdezhetsz valahol.

2014. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max a vezetőknél van premium út, de az árufeltöltőknél nincs.
2014. febr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát nagyon téved aki azt hiszi hogy az Auchannál ilyen kedvezmények vannak. Még normális bér sincs. Versenyképes fizetés: 80-100e, prémium: évente 1-2 alkalommal, Szociális juttatás: 5000ft Erzsébet utalvány. Ja és 3. éve nincs béremelés,azt csinálják hogy tavaly például adták béremelés helyett áprilistól decemberig az Erzsébet utalványt,decembertől ez megszünt,majd idén megint ezt adják béremelés helyett decemberig.És évente csak egy alkalommal van(lenne)béremelés évközben (sem)nem adnak.Éjszaki műszak van pótlékkal együtt keresel 115-120e ft-ot. Semmilyen kedvezményt nem ad gyerekek után(iskolakezdési támogatás)ahhoz képest hogy mekkora családbarát áruháznak hirdeti magát. Menj a Tescoba ott legalább béremelés van.
2014. febr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 éve vagyok Auchan alkalmazott, egyszer kaptam egy órát ajándékba, talán a 10 éves évfordulómra. Külföldi út? Jót nevettem.

Egyszer adtak üdülési csekket, a szakszervezet harcolta ki, mert nem volt béremelés. Egyébként igen, az Erzébet-utalvány a béremelés. Talán a 2. évembe kaptam egyszer bruttó 10 ezer körüli béremelést, azután ilyen 2-3 ezer forintok voltak, ma már az sincs.

Egészségkártya volt, már nincs, iskolakezdési utalvány sincs már, régen volt. Régen volt Mikulás ünnep is a dolgozók gyerekeinek, ma már az sincs. Karácsonyra egy csomag van, bor, szaloncukor, kávé. Ennyi. Az egyetlen buli az évente egyszer megrendezésre kerülő részvényesi buli vagy micsoda.

2014. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!