Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem tudom sehol elhelyezkedni...

Nem tudom sehol elhelyezkedni mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már lassan 2hónapja nem találok munkát. Meg elküldöm e-mailba és vissza se írnak.

Gyöngyös és környéke lenne aktuális.

Végzettségem nem sok érettségi nincs de attól még jó lenne.

Férfi vagyok szóval valami eszhez illő állás kellene


2014. márc. 2. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
emailekre nem szoktak felelni (kapnak 500-at, 10-et kiválasztanak, a többire nem felelnek) Próbálj meg ismerősökön keresztül álláshoz jutni, érdeklődni mindenhol, úgy még a legvalószínűbb, hogy sikerül! Ne csüggedj, remélem sikerül!
2014. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"eszhez"...


Gondolkodj a munkaadók fejével. Se szakma, se érettségi(!), te dolgoztatnál a saját cégednél egy embert? Ugye, hogy nem.

Esetleg önéletrajzod van-e? Az nincs így tele helyesírási hibával? A HR-esek attól is falra másznak, ha hiba van benne, jöhet a következő pályázó.

2014. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!