Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet olyan munkára...

Hol lehet olyan munkára jelentkezni hogy xy laptopot kell ajánlani és az eladott gépek után jutalékot kap az ember? És kb. mennyit?

Figyelt kérdés

Mostanában több oldalon is belefutottam olyanba, aki kérdés után (Milyen gépet vegyek?) írt üzenetet amiben ajánlott konkrét típusokat egy adott webshopból. Nagyon részletesen segített, annyit kért hogy írjam be a rendelésbe hogy ő ajánlotta. Ezért meg utalékot kap.

Igazából én is nagyon értek a gépekhez, számtech boltban dolgoztam 4 évig. Jól jönne most egy kis mellékesnek egy ilyen "állás".


Ha tudja valaki hogy hogyan, hol lehet ilyenre jelentkezni és kb. mennyi a jutalék kérem keressen meg akár privátban is. Köszönöm!



2014. márc. 5. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyennek nem lenne értelme, mivel a hitelét veszítené ezzel az illető az adott fórumon, szakmailag sem lenne hiteles az hogy azt a gépet ajánlanád, amiért fizetnek, ahelyett hogy azt a gépet írnád, amelyik jobban megéri az árát és jobb minőségű
2014. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En inkabb olyat szeretnek hogy barmit ajanlhatok az adott oldalrol. Magyarul X gep ugyanannyiba kerul mindenhol es en ezen a bizonyosboldalon ajanlom. Lehet az 80e Ft vagy 200e.
2014. márc. 5. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!