Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan küldjem el az önéletraj...

Hogyan küldjem el az önéletrajzomat (pályakezdő) e-mailben, olyan vállalatokhoz, cégekhez amiknél jelenleg nincs állás meghírdetve, de olyan területen vannak jelen, mint amilyen a végzettségem?

Figyelt kérdés
Mit írjak a tárgyhoz, levélszövegéhez?
2013. okt. 18. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tárgynak beírod, hogy álláskeresés, levélszövegnek meg annyit, hogy állást keresel, a cég profilja megfelel a végzettségednek, csatoltad az önéletrajzod, esetleg gondoljanak rád, ha megüresedik egy pozíció. Nem kell ebből akkora ügyet csinálni. Mellesleg ahol én dolgozom, ott megüresedés esetén mindig az így beérkezett önéletrajzokat nézik meg először, mielőtt meghirdetik az állást, és sokszor találnak is közte befutót. Szóval érdemes így is próbálkozni.
2013. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pontosan ahogy az első írta.

Amúgy nyugodtan küldd el az önéletrajzod, most én is szétküldtem több helyre, már voltam így interjún, és más pozitív visszajelzés is érkezett.

2013. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!